Artykuły

witryna cukiernicza

Kochane słodycze i witryny cukiernicze

Category: Usługi

Jestem największym łakomczuchem świata. Nie mogę się opanować, gdy witryna cukiernicza prezentuje przede mną swoje zasoby. Ostatnio zapisano mnie do dietetyka, bo dziewczyna stwierdziła, że niedługo nie zmieszczę się w drzwiach. Faktycznie, może nie przesadzała, bo wszystkie spodnie trzeba było mi poszerzać, a koszule opinały mi brzuch.

Witryna cukiernicza zawsze mnie przyciąga

witryna cukierniczaTo była dla mnie tragedia, bo musiałem pić samą wodę od tygodnia, i jakieś niedobre warzywa. Wyjście do dużych sklepów, to był dla mnie horror. Każda szafa chłodnicza z zawartością wzmagała we mnie niebywały apetyt. Do tego miałem ochotę na lody i zamrażarka przeszklona mało nie znalazłaby się zaraz w moich rękach, ale moja kobieta dzielnie pilnowała mnie przed napadem jedzenia. Chyba sobie nie poradzę na dłuższą metę, bo dopiero siedem dni minęło, a ja miałem taki głód, że aż byłem bardzo nerwowy. Mówiono mi, że jestem bardzo uzależniony. A w takich stanach pojawiają się też zachowania agresywne. Ale nie chciało mi się w to wierzyć. Po prostu wolałem wyroby cukiernicze , które prezentowała tania witryna cukiernicza  bardziej od zdrowej żywności. Ona była dla mnie bez smaku. Któregoś dnia pojechałem do znajomych naprawić im lodówkę. Na stole postawili kawę, ciastka i jakiś torcik czekoladowy. Ślinka ciekła mi na samą myśl o tym, że w zasięgu ręki mam takie pyszności, i w każdej chwili mogę się na nie rzucić. Na szczęście nie wiedzieli, że jestem na diecie.

Chwyciłem jedno ciastko, i od razu je pochłonąłem. Później drugie, trzecie. No i nawet pozwoliłem sobie na kawałek tortu. Nie powiem dziewczynie o tym małym grzeszku. Każdemu może się zdarzyć chwila słabości.

LEAVE A REPLY