Artykuły

hotel

Koleżanka pracuje w hotelu

Category: Praca

Moja koleżanka jest kucharką. Skończyła parę lat temu bardzo dobrą szkołę gastronomiczną w Bydgoszczy i teraz z powodzeniem prowadzi restaurację w hotelu. Ten hotel nie jest to żaden podrzędny hotelik. Jest to naprawdę hotel wysokiej jakości.

Hotel to naprawdę dobre miejsce pracy

hotel

W tym hotelu są sale weselne i koleżanka robi także jedzenie na wesela. Są także organizowane imprezy integracyjne a jednak to są często większe imprezy niż wesela. Koleżanka jest naprawdę bardzo dobrą kucharką. Zresztą gdyby nie ona i jej kuchnia to pewnie i hotel i restauracja nie cieszyłaby się tak dużym powodzeniem jak teraz. Co prawda są hotele w Bydgoszczy gdzie kuchnia może i jest bardziej wyrafinowana, ale jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić. Koleżanka zawsze mi mówi, że na pewno jest wiele osób, które gotują lepiej. Ja jednak naprawdę nie potrafię sobie tego wyobrazić, że można mieć lepsze wyczucie smaku i estetyki jeśli chodzi o podawane potrawy. Są także noclegi w Bydgoszczy, które biorą nawet catering z tego hotelu, w którym pracuje koleżanka a to jednak świadczy o tym że jedzenie przygotowywane przez nią po prostu musi być dobre. Moja koleżanka jednak naprawdę bardzo dużo pracuje. Ja zdaję sobie sprawę z tego, że jeśli chce coś osiągnąć to musi dużo pracować. Teraz twierdzi, że pracuje mniej. Mi jednak zdaje się, że trochę z tą pracą przesadza. Ona sama nie pamięta kiedy miała nawet jeden dzień wolnego. Chociaż obiecała mi, że planuje zrobić coś dla siebie i że w wakacje planuje pojechać na naprawdę prawdziwe wakacje, i że wtedy nie będzie myślała o pracy.

Ja uwielbiam chodzić do restauracji w hotelu, w którym pracuje koleżanka i jeść tam obiad. Dla mnie jest to naprawdę mistrzostwo świata i wiem, że na pewno ja nigdy nie przygotowałabym takiego obiadu jak ona. Zazdroszczę jej talentu.

Wiele na temat funkcjonowania hoteli można przeczytać na – http://www.bestinn.pl

LEAVE A REPLY