Artykuły

Komputer po gwarancji naprawimy w dowolnym serwisie

Category: Informatyka

Gdy kupujemy nowy komputer to dostajemy na niego zazwyczaj dwa lata gwarancji. Z jednej strony dwa lata to długo, ale w gruncie rzeczy nawet się nie obejrzymy jak się okaże, że gwarancja na komputer już się skończyła. A raczej nie zdarza się, żeby przez pierwsze dwa lata cokolwiek działo się z naszym komputerem. A po gwarancji możemy naprawiać go w dowolnie wybranym serwisie.

Naprawę komputera trzeba powierzyć najlepszym serwisantom

naprawa komputerów - żoliborzW przypadku większości komputerów stacjonarnych i laptopów nie ma mowy o żadnej usterce przez kilka lat od nowości. No chyba, że coś przestanie działać z winy użytkownika. Można wtedy mówić o usterkach bardziej mechanicznych niż sprzętowych. Dobrze jest zawsze wiedzieć, w jakim punkcie serwisowym oferowana jest naprawa komputerów – Żoliborz to miejsce, w którym znajdziemy bardzo dobre serwisy komputerowe i firmy informatyczne. Na Żoliborzu znajdziemy nawet specjalistów od odzyskiwania danych. W każdym razie na mapie Polski jest to miejsce, do którego można się wybrać z każdym komputerem wymagającym pomocy serwisowej. A jeśli chodzi o komputery po gwarancji to pamiętajmy, że nie musimy ich naprawiać w serwisach autoryzowanych. Na Żoliborzu w serwisach komputery naprawiają w kilka godzin, a przy poważniejszych usterkach naprawa trwa maksymalnie dwa dni. To o wiele lepsze niż czekanie około tygodnia czy dwóch – a tak to jest w przypadku serwisów producenta.

Na całe szczęście komputery stacjonarne i laptopy raczej nie wymagają napraw. Chyba, że sami w nich coś popsujemy. A jeśli już tak się zdarzy to wystarczy poszukać namiary na znany serwis komputerowy oferujący naprawy na Żoliborzu. Pracują tam profesjonaliści, którzy świetnie znają się na naprawach urządzeń wszystkich producentów bez wyjątków.