Artykuły

Komu powierzyć organizację balu charytatywnego?

Category: Usługi

Jestem prezesem jednej z fundacji charytatywnych. Pomagamy zarówno najmłodszym jak i tym starszym. Cieszymy się dużym zaufaniem społecznym co i dla nas jest ogromną radością. W okresie ostatnich pięciu lat zrobiliśmy ogromny postęp, pozyskaliśmy mnóstwo darczyńców. Dzięki ich dobremu sercu nasi podopieczni leczeni są w komfortowych warunkach. Długo zastanawialiśmy się jak im podziękować za okazaną dobroć. Stwierdziliśmy, że organizacja charytatywnego balu będzie najlepszą opcją. 

Agencja eventowa wie jak zrobić to dobrze 

agencja eventowa z mazowieckiegoZarówno ja jak i moi pracownicy jesteśmy ludźmi dość skromnymi. Żyjemy z dala od wielkich pieniędzy a także biznesów. Nie bywamy w miejscach dla najważniejszych osób oraz nie brylujemy na ściankach z celebrytami. Dlatego też nie wiedzieliśmy w jaki sposób zorganizować charytatywny bal i od czego zacząć. Na całe szczęście z pomocą przyszła nam agencja eventowa z mazowieckiego. Dzięki ich zaangażowaniu i doświadczeniu od razu otworzyły nam się oczy. Nie dość, że pomogli nam zorganizować bal to jeszcze dostaliśmy od nich pakiet szkoleń, dzięki którym nasza fundacja może tylko zyskać. Najpierw stworzyliśmy listę gości, aby wiedzieć czy zdecydować się na salę zamkniętą czy poszukać wolnej przestrzeni. W kolejnych etapach zadbaliśmy o odpowiedni catering oraz oprawę muzyczną. Nasi dobroczyńcy bardzo się ucieszyli, że postanowiliśmy zorganizować drobny bankiecik w podziękowaniu za wszystko, co dla nas robią. 

Wszystko udało się bardzo dobrze. Wielu sponsorów miało łzy w oczach kiedy to nasi podopieczni wręczali im własnoręcznie wykonane podziękowania i ozdoby. Cieszę się, że to spaja nas wszystkich. Wierzę, że nasza fundacja nadal będzie mogła pomagać każdemu, kto tylko tej pomocy wymaga. To nasz najważniejszy cel.