Artykuły

Korzystna dla klienta oferta

Category: Motoryzacja

Według statystyk, w ubiegłym roku Polacy skorzystali ponad półtorej miliona razy z usług wypożyczalni samochodowych. W porównaniu do roku 2016 zaobserwowany wzrost wyniósł 10 procent.

Wypożyczalnie samochodów, a opłacalność biznesu.

wypożyczalnia samochodów luksusowychNajwiększym zainteresowaniem klientów cieszyły się małe uta miejskie, wypożyczane zazwyczaj w momencie konieczności umieszczenia własnego pojazdu na stacji serwisowej. Średni okres trwania najmu wyniósł 3 dni. Na drugim miejscu, w kategorii najczęściej wybieranych modeli, znalazły się samochody dostawcze. W ich przypadku, średni czas trwania umowy wynajmu trwał zdecydowanie dłużej. Zgodnie z publicznie dostępnymi informacjami, jest co raz bardziej popularny wynajem aut luksusowych w Warszawie. W ofercie zawarte są wszystkie modele samochodów, dostępnych na rynku polskim. Sam proces wynajmu nie jest czymś skomplikowany. Interesant powinien zalogować się na portalu i wybrać interesujący go samochód. Następnym krokiem użytkownik serwisu określa kolor i wybiera interesujący go silnik, z dostępnych możliwości. W momencie otrzymania zgłoszenia, firma wysyła swojego kierowcę pod wskazany we wniosku adres i reszta formalności załatwiana jest na miejscu. Szybko, łatwo i przyjemnie. Dla klientów wybierający dłuższy okres korzystania z samochodu przewidziano atrakcyjne rabaty. Ich wysokość jest ustalana indywidualnie.

Ciekawe, czy rosnąca popularność usługi wypożyczania samochodów wpłynie drastycznie na liczbę kupowanych egzemplarzy na własność. Moim zdaniem, owszem, a przyczyna jest prosta i oczywista. Jeśli korzystamy z prywatnego środka transportu, którego jesteśmy również właścicielami, jesteśmy zobowiązywani do pokrywania kosztów eksploatacyjnych. A te, w przypadku starszych pojazdów, które stanowią zdecydowaną większość na naszych drogach, są wysokie. 

Więcej informacji http://www.e-rentcars.pl