Artykuły

Kubki z nadrukami na Mikołajki

Category: Handel

 

W naszej szkole co roku organizuje się coś w okresie świątecznym. Jedną z tradycji jest wielka zbiórka na biedne rodziny i kupowanie im najpotrzebniejszych produktów żywnościowych, odzieży, czy jakichś mebli. Poza tym zawsze wysyłaliśmy też własnoręcznie zrobione kartki dla chorych dzieci. Jednak moją ulubioną tradycją było rozdawanie prezentów.

Śmieszny kubeczek dla przyjaciółki

śmieszne kubki z nadrukiem dla dziewczynyKażdy z uczniów musiał wylosować jedną osobę do zrobienia jej prezentu. Ustaliliśmy jakąś kwotę i każdy musiał się w niej zmieścić z prezentem. Ja miałam szczęście, bo wylosowałam swoją przyjaciółkę i wiedziałam, co lubi. Kolekcjonuje kubeczki, tak więc miałam na prawdę spory wybór. Jednak przyznam, że gdy już wybrałam się do galerii na zakupy, to przez tak duży wybór nie miałam w końcu pojęcia, co dla niej wybrać. Zauważyłam w pewnym momencie śmieszne kubki z nadrukiem dla dziewczyny na końcu regału. Pomyślałam, że nie muszę kupować jej kubków z żadnymi mądrymi cytatami, czy pięknymi krajobrazami. Chciałam, żeby ten prezent symbolizował naszą przyjaźń, a większość czasu razem się śmiejemy. Tak więc wesoły kubek byłby idealny w tym przypadku. Znalazłam kubek ze śmiesznym stworzeniem-połączeniem psa i kota, koto-pies. Pod spodem był śmieszny napis komentujący ten nowo powstały gatunek. Uznałam, że nie muszę już szukać niczego innego. Wzięłam więc ten kubek i do tego trochę słodyczy. W dniu wręczania prezentów, zapakowałam ładnie prezent ode mnie i patrzyłam na minę przyjaciółki przy rozpakowywaniu.

Gdy zobaczyła kubek, od razu wiedziała, że jest to prezent ode mnie. Uśmiechnęła się i podziękowała za prezent. Powiedziała, że teraz zawsze będzie w nim piła wieczorne kakao. Ucieszyłam się, że kubek jej się spodobał i zajęłam się odpakowywaniem mojego podarunku.