Artykuły

Lakier hybrydowy antyalergiczny

Category: Zdrowie

Miałam pecha, ponieważ odkąd pamiętam byłam uczulona chyba na wszystko. Począwszy od trawy świeżo skoszonej, po sierść kotów, psów i innych zwierząt. Nie mogłam mieć więc żadnego pupila. Druga sprawa- błyskotki. Mogłam nosić tylko złotą biżuterię, która niestety trochę kosztowała, albo ze stali chirurgicznej.

Lakiery hybrydowe dla alergików

bezpieczny lakier hybrydowy antyalergicznyNie mogłam też stosować większości kosmetyków, dlatego nie mogłam spełniać się zupełnie jako kobieta, bo ani biżuterii ani żadnych sztucznych rzęs, niczego nie mogłam mieć. Tak samo paznokci hybrydowych nie mogłam, ponieważ skóra zareagowała alergicznie. Jednak kosmetyczka wtedy pocieszyła mnie, że jest wyjście. Powiedziała, żebym kupiła sobie bezpieczny lakier hybrydowy antyalergiczny i nim spróbowała pomalować. Zapytałam jej, bo była to zaufana kosmetyczka z mojej okolicy. Kupiłam cały zestaw do paznokci i bałam się, że nie będę mogła go używać, skoro alergia wyskoczyła. Dlatego czym prędzej zamówiłam sobie lakier antyalergiczny, żeby sprawdzić, czy ten będę mogła sobie nakładać. Kolorów było dużo do wyboru, nie dali tylko z pięciu marnych kolorów, a całą gamę kolorystyczną. To dobrze, że myślą o alergikach, bo i tak mamy już pecha w wielu innych kwestiach. Wzięłam na początku tylko jeden kolor, bałam się inwestować od razu w kilka, bo nie miałam pewności, że i ten lakier mnie nie uczuli, a i tak wydałam już dużo pieniędzy na cały zestaw. Wróciłam do domu i rozpoczęłam malowanie.

Kiedy malowałam paznokcie nowym lakierem, odczuwałam komfort na paznokciach i nic złego się z nimi nie działo. Kolor wyszedł mocny, lakier dobrze krył. Minęły dwa tygodnie, nic złego się nie pojawiło na paznokciach, więc pojechałam powiększyć kolekcję o kolejne lakiery w różnych kolorach tęczy, szczęśliwa, że nie muszę chociaż z hybryd rezygnować.