Artykuły

Leczniczy olejek konopny 5

Jeszcze kilkanaście lat temu marihuana kojarzyła się tylko z narkotykami a osoby ją palące z osobami uzależnionymi. Czasy się jednak zmieniają. Możliwości i technologia również. Przez te ostatnie kilkanaście lat nauczyliśmy się wydobywać z tej rośliny znacznie więcej niż tylko pozyskiwać z niej substancje halucynogenne.

Cenny olejek konopny 5

olejek konopny 5Już wiele lat temu udało się wyhodować roślinę spokrewnioną z marihuaną. Nazywa się również konopią ale jest to konopia siewna a nie indyjska i w tym właśnie tkwi zasadnicza różnica. Marihuana siewna posiada niewielką ilość substancji uważanych powszechnie za szkodliwe czyli THC za to kryje wielkie bogactwo w sobie związków pożytecznych dla naszego organizmu takich jak cbd, dbg,cbda. Gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości co do ich medycznego zastosowania to istnieją badania, które potwierdzają pozytywny wpływ na nasze ciało. Olejki takie jak olejek konopny 5, cbg czy susze są legalne, bezpieczne i ogólnie dostępne. Nie trzeba ich już jaka dawniej sprowadzać zza granicy. Są sprzedawane w sklepach z waporyzatorami czy z e-papierosami. Należy zaznaczyć, że nie są to leki farmakologiczne a substancje, które odpowiednio stosowane po konsultacji z lekarzem mogą wspomagać wiele procesów leczenia. Sięgają po nie osoby z problemami neurologicznymi, borykające się z epilepsją czy ADHD. Mogą wspomagać terapię psychologiczną gdy cierpi ktoś na depresję i bezsenność czy nerwicę.

Wszystkie preparaty z marihuany siewnej powinny pochodzić od roślin z certyfikowanych upraw. Wówczas mamy pewność, że są one sprawdzone i bezpieczne. Pozyskiwanie olejków z konopi jest bardzo drogie ponieważ odbywa się bez użycia związków chemicznych dlatego za najmniejszy olejek 5 cbd zapłacimy nawet kilkaset złotych.

olejek konopny 5