Artykuły

Magazyn wynajęty w korzystnej cenie

Category: Transport

Janek, mój kuzyn był zaradnym facetem i zawsze mi imponował. Był starszy ode mnie o kilkanaście lat, ale mimo takiej różnicy wieku zawsze potrafiliśmy się dogadać. To właśnie Janek zainspirował mnie do tego, żebym zmienił coś w swoim życiu. Podjąłem jedną z najlepszych decyzji.

Wynajęcie magazynu na obrzeżach miasta 

magazyn do wynajęciaZałożyłem własną firmę. Oferowałem sprzęt elektroniczny, który sprowadzałem z zagranicy. Początkowo pracowałem w domu, bo miałem miejsce, żeby trzymać tam sprzęt. Z czasem jednak zamówień otrzymywałem coraz więcej i musiałem rozejrzeć się za jakimś magazynem. Mieszkałem na obrzeżach miasta i interesował mnie magazyn do wynajęcia w tym samym miejscu. Nieopodal było sporo firm, ponieważ był tam park biznesowy i postanowiłem dopytać stróża, który pilnował terenu, czy wie coś na temat wolnego magazynu do wynajęcia. Miałem farta, ponieważ jak się okazało, kilka dni temu zwolnił się magazyn, który idealnie mi odpowiadał. Postanowiłem go od razu wynająć i zdobyłem namiar do właściciela. Lokalizacja bardzo mi odpowiadała i miałem nadzieję, że koszt wynajmu tego magazynu będzie w zasięgu moich możliwości finansowych. Właściciel ucieszył się, że tak szybko ktoś zainteresował się tym magazynem i postanowił wynająć mi go w bardzo korzystnej cenie. W środku było wszystko posprzątane i mogłem tam się wprowadzić z całym swoim sprzętem od razu. W międzyczasie też zatrudniłem kilka osób do pracy, ponieważ miałem o wiele więcej obowiązków a sam bym nie dał rady.

Magazyn w pełni wykorzystywałem, ponieważ miał on odpowiedni metraż. Miałem nawet własne biuro, które było komfortowe. Sprzedaż sprzętu elektronicznego szła coraz lepiej i przez to częściej jeździłem za granicę po sprzęt, który nabywałem w niskich cenach od producenta.