Artykuły

Mała opowieść o wybieraniu blatu do kuchni.

Category: Wnętrza

Niedawno miałam remont kuchni, długo zastanawiałam się nad designem mebli, blatów i dodatków. W dzisiejszych czasach mamy niesamowity wybór różnorodnych materiałów i wzorów. Jednak nie zawsze jest to dla nas dobrze – czasem ciężko się zdecydować! Ja przez długie godziny przeszukiwałam internet w poszukiwaniu idealnej wersji mebli, wzorów czy dodatków. Kiedy wybrałam już prawie wszystko, co mogłam pozostała mi ostatnia sprawa. Wybór blatu. Niby pikuś, ale jednak nie.

Jaki blat wybrałam do kuchni?

egger blatyBardzo długo przeszukiwałam strony producentów w poszukiwaniu czegoś, co mnie zainteresuje, blat musi być trwały, gruby a do tego musi mieć design pasujący do wybranych wcześniej mebli. Pewnego dnia trafiłam na ciekawą stronę producenta, który oferował egger blaty. Egger blaty w końcu mnie zainteresowało. Posiadali dostępnych 50 wzorów blatów, mogłam przebierać zarówno w nowej i starej kolekcji, co było dla mnie o tyle istotne, że z nowej kolekcji nic nie pasowało to wzoru mebli, który sobie wybrałam. Dopasowałam sobie wzór do wybranych wcześniej elementów, jednak to nie był koniec mojej pracy. Musiałam poszukać opinii na temat tych blatów, nie chciałam kupować kota w worku. Według producenta każdy blat jest wykonany w najwyższej jakości, która gwarantuje trwałość i wieloletnie bezproblemowe użytkowanie. Ponadto dębowy blat był idealny pod większe obciążenia. Znalazłam bardzo dużo pozytywnych opinii na temat tych blatów. Większość osób, która zdecydowała się na zakup blatu EGGER była z niego zadowolona.
Gdy moja kuchnia była gotowa, wystawiałam blat na najróżniejsze próby i do tej pory sprawuje się idealnie! Polecam Wam każdorazowo przed remontami przeszukiwać internet, czasem można naprawdę znaleźć ciekawych producentów (wielokrotnie niedocenianych) w dobrych cenach – co w trakcie remontu jest wyjątkowo istotne.