Artykuły

malowanie proszkowe

Mam praktyki w lakierni z malowaniem proszkowym

Category: Praca

Praktyki to załatwiła mi szkoła. Mają mnóstwo warsztatów w Opolu, z którymi współpracują i nie widziałem potrzeby, żeby szukać czegoś na własną rękę. Szkoła wysłała mnie na praktyki do lakierni proszkowej, z którą współpracują od wielu lat.

Nabieram doświadczenia w malowaniu proszkowym

malowanie proszkowe

Od razu wiedziałem, że zdobędę odpowiednie doświadczenie i się z tego cieszyłem. Dostarczyłem wszelkie niezbędne dokumenty i w zasadzie mogłem już rozpocząć praktyki w tej lakierni. Pierwszego dnia miałem się przyglądać jak przebiega malowanie proszkowe, ponieważ jeszcze nie mogłem nic samodzielnie wykonywać. Kiedy malowanie proszkowe dobiegło końca, to sprzątałem całe pomieszczenie. W innym pomieszczeniu wykonywana była renowacja felg, ale tam jeszcze nie pracowałem. Musiałem zdobyć odpowiednie doświadczenie, zanim zacznę zajmować się innymi obowiązkami. We wszystko zostałem stopniowo wdrożony, dzięki czemu potrafiłem wykonać profesjonalne malowanie proszkowe w Opolu  w profesjonalny sposób i robiłem to już po tygodniu. Kiedy już nabrałem wprawy do skierowano mnie do pomieszczenia, gdzie wykonywana jest renowacja felg i przyznam, że już dawno na to czekałem. Byłem szalenie ciekaw jak wykonywana jest taka renowacja felg, bo już tata mnie o to pytał i chciałby, żeby mu to zrobił. Jak się nauczę to na pewno będę mógł mu w tym pomóc. W naszej lakierni renowacja felg odbywa się przez specjalistów, dlatego zanim sam się tym zająłem, to miałem spore przyuczenie. Mój opiekun chciał mieć pewność, że renowacja felg, którą wykonam będzie perfekcyjna. Tak też się stało.

Jestem pilnym uczniem i szybko przyswajam sobie wiedzę, dlatego z niczym nie miałem żadnych problemów. Po praktykach zdałem egzamin wzorowo i już znałem wszystkie tajniki lakierni proszkowej. W przyszłości na pewno będę chciał pracować w takim miejscu.

LEAVE A REPLY