Artykuły

Mam zrealizować reklamę pneumatyczną

Category: Reklama

Wcześniejsza praca mnie nudziła i zdecydowałam, że muszę coś zmienić w swoim życiu. Sporo czasu szukałam odpowiedniego etatu, ale zależało mi, żeby praca, którą zdobędę pozwalała mi się rozwijać.

Reklama pneumatyczna i jej projekt

reklama pneumatycznaZatrudniłam się w agencji reklamowej, w której głównie oferowana jest reklama pneumatyczna i odpowiadam za projekty takich reklam. Projektuję różne balony reklamowe i nawet idzie mi chyba całkiem nieźle, ponieważ klienci zawsze pytają o mnie. Szef rozdziela uczciwie wszystkie zlecenia, jednak do mnie trafiają te najciekawsze. Ostatnio dostałam do zaprojektowania balony pneumatyczne dla sklepu z akcesoriami dziecięcymi. Organizowany był dzień dziecka w plenerze i zrobiłam najlepsze balony z nadrukiem dla dzieciaków, które były zachwycone. Poza tym to nadruki na balonach robię zupełnie sama! Nikt mi nie pomaga i pewnie dlatego moja praca jest tak bardzo ceniona. Od Julki dowiedziałam się, że odwiedził nas bardzo poważny klient, którego interesuje nasza reklama pneumatyczna i zależy mu, żeby została ona wykonana perfekcyjnie. Oczywiście realizacja tej reklamy przypadła mi. Wiedziałam od razu, że dostanę ten projekt, ponieważ szef wiedział, że najlepiej sobie z tym poradzę. Reklama pneumatyczna dla tak poważnego klienta to nie lada wyzwanie. Musiałam sporo czasu poświęcić na wymyślenie oryginalnego pomysłu, żeby był na pewno zadowolony. W tym celu postanowiłam rozeznać się nieco i dowiedzieć jak najwięcej informacji o tym człowieku. To mi pomoże sprawić, że zaprojektowana przeze mnie reklama pneumatyczna na pewno przypadnie mu do gustu. Projekt wykonałam w ciągu miesiąca.

Doskonale się przygotowała i reklama pneumatyczna, którą zaprojektowałam była doskonała. Szef był zaskoczony moją kreatywnością a nasz klient? Oszalał z zachwytu.

LEAVE A REPLY