Artykuły

skip hop

Mata skip hop i inne, czyli rozrywki dla maluchów

Category: Rozrywka

Dzieci bardzo często nudzą się zabawkami, i zaraz zajmują czymś innym. Jest taka zabawka, która przyciąga uwagę dzieci na dłużej. Ostatnio absolutnym hitem. Jest to mata skip hop przeznaczona dla dzieci od około 10 miesiąca życia.

Produkty Skip Hop dla dzieci

skip hopDzieci uwielbiają spędzać na niej czas, bo jest dla nich ważny kolor. Maty są w różnych kolorach i wzorach. Można z nich robić różne wzory, szlaczki, kółeczka. Jest też wersja ze zwierzętami, która pewnie cieszy się największą popularnością. Bo które dziecko nie lubi słodkich zwierzątek? Mata jest bardzo bezpieczna i amortyzuje dziecko, gdy zdarzy mu się upaść. Można sobie na niej układać klocki i puzzle, rozkładać zabawki, i dziecko siedzi tam sobie bezpiecznie, pod czujnym okiem rodziców oczywiście. Drugą z rozrywek dla dzieci, która cieszy się przez lata ogromnym zainteresowaniem niezmiennym są rowerki dla dzieci skip hop w niskich cenach polecane chyba przez wszystkich rodziców. Każde dziecko chyba lubi spróbować sobie takiej jazdy. Przyglądają się, jak dorośli jeżdżą na dużych rowerach, a potem chcą ich naśladować. Dlatego mają swoje własne odpowiedniki rowerów. Co prawda mają cztery kółka, no ale lepszy rydz niż nic. Na dwóch kółkach to zanim się nauczą to potrwa kilka lat. Jeżeli za wcześnie jest jeszcze na taki rowerek, to z pomocą przychodzi jeździk, który preferują najmłodsi. Jeździki mają to do siebie, że są w różnych kolorach, imitują samochodziki, ale nie są przeznaczone tylko dla chłopców. Dziewczynki też lubią sobie pojeździć, i ćwiczą sobie przesuwając nóżki po podłodze.

Później być może szybciej nauczę się chodzić, gdy będą miały wyćwiczone już takie podstawowe ruchy nóg. Wszystko jest dla ludzi (i dzieci), ale trzeba odpowiednio dozować im rozrywki i nie spieszyć się z niektórymi zabawkami. Na wszystko przyjdzie czas.

LEAVE A REPLY