Artykuły

wynajem samochodów dostawczych

Mąż otwiera skup i wynajem samochodów dostawczych

Category: Usługi

Zawsze wspieram męża w jego poczynaniach. Jest on bardzo rozsądnym człowiekiem i zawsze podejmuje słuszne decyzje. Przeprowadzka do Warszawy była jedną z nich. Od kiedy mieszkamy w stolicy to wiedzie nam się o wiele lepiej. Mąż ostatnio zdecydował, że zainwestuje we własny interes i zaczął podejmować stosowne kroki w tym celu.

Wynajem samochodów w konkurencyjnych cenach

wynajem samochodów dostawczychChce otworzyć swój własny skup samochodów dostawczych w Warszawie. Zapytałam co chce robić ze wszystkimi tymi samochodami, skoro je będzie skupował. Mąż chce zainwestować również w wynajem samochodów dostawczych w Warszawie w konkurencyjnych cenach, ponieważ sprawdził cennik na Warszawskich rynku i doszedł do wniosku, że zarobi na tym interesie spore pieniądze. Wiem, że wynajem samochodów osobowych jest bardzo opłacalny i wiedziałam od razu, że męża plany na pewno da się zrealizować. Tak samo wynajem samochodów dostawczych cieszy się zainteresowaniem. Mąż skup samochodów dostawczych chce poprowadzić ze swoim przyjacielem, który obecnie nie ma żadnego zatrudnienia i chętnie przyjmie pomoc ze strony męża. Jest to zdecydowanie za duże przedsięwzięcie, aby mój mąż prowadził je w pojedynkę. Jak zatrudni przyjaciela, to będzie miał niezawodną pomoc, a Janusz zyska zatrudnienie. Skup samochodów dostawczych ma ruszyć od nowego roku. Dopiero po kilku miesiącach mąż będzie planować wprowadzić wynajem samochodów dostawczych i wtedy też stworzy cennik. Nie chce robić wszystkiego naraz, ponieważ koszty będą za wysokie a tak to na spokojnie wszystko rozplanuje. Znalazł nawet świetną lokalizację w Warszawie, która idealnie nadaje się do prowadzenia tego typu działalności.

Mąż z wykształcenia jest mechanikiem, więc na pewno samochody dostawcze będzie samodzielnie naprawiał. Ma do tego rękę i wiem, że również ten pomysł mu wypali. Jestem dumna z męża.

LEAVE A REPLY