Artykuły

młodzież iglasta do dalszej produkcji

Młodziez iglasta, jako pomysł na biznes

Category: Biznes

Po obronie pracy magisterskiej oboje z moja przyszła żoną zastanawialiśmy się czy mamy wybudować jakiś mały domek dla nas czy tez zamieszkamy z moimi rodzicami i wszystkie środki przeznaczymy na rozwój naszej szkółki. Moja przyszła żona była bardzo zdecydowana, że lepiej zamieszkać u rodziców niż budować.

Chcę być odpowiedzialny za młodzież iglastą

młodzież iglasta do dalszej produkcjiLubiła moich rodziców, a i oni darzyli ja również sympatia i szacunkiem. Prosto po obronie pojechaliśmy na trzy tygodnie na wczasy zagraniczne, by odpocząć i z nowymi siłami ruszyć do pracy. Moja przyszła żona wybierając co mamy zwiedzić zawsze znalazła jakiegoś producenta roślin. Byliśmy w sumie u kilkunastu producentów. Wiadomo jacy producenci byli w większości. Producenci wrzosów. Wrzosy to konik mojej przyszłej żony. Zamierza w naszej szkółce zajmować się produkcją wrzosów od samego początku, aż do sprzedaży. Zdecydowała, że nie będzie zajmowała się sprzedażą hurtową, chce sprzedawać detalicznie w Internecie i na lokalnych giełdach. Ja będę odpowiedzialny za takie rzeczy jak najlepsza młodzież iglasta do dalszej produkcji oraz za krzewy. Krzewy iglaste już w naszej szkółce hodowałem. Teraz chciałbym rozszerzyć asortyment , ale i w prowadzić kilka odmian krzewów liściastych, głównie krzewów, które nadawały by się na żywopłoty. Chciałbym by najczęściej teraz sadzone tuje zostały zastąpione przez odmiany polskich drzew i zimozielone pnącza. Z naszej podróży przywieźliśmy wiele odmian krzewów, głównie do naszego ogrodu, ale również kilka odmian, które chcielibyśmy produkować , a potem sprzedawać. Nawiązaliśmy wiele znajomości zarówno prywatnych i biznesowych. No i mimo wszystko wypoczęliśmy.

Musze powiedzieć , że z naszej podróży byliśmy nie tylko my zadowoleni, zarówno moi rodzice jak i rodzice mojej przyszłej zony również. Tak jak im moi rodzice są leśnikami i wszystko co dotyczy roślin bardzo ich interesuje.

LEAVE A REPLY