Artykuły

Moda na zawiesia pasowe w biznesie

Category: Biznes

Jest jedna rzecz, która bardzo cieszy człowieka takiego jak ja. Wszystko, co staje się modne na zachodzie, prędzej czy później staje się modne również w Polsce. W moim konkretnie przypadku nie chodzi o modę samą w sobie, ale generalnie trendy i kierunki, które są wyznaczane w poszczególnych branżach.

Zawiesia pasowe to dobra inwestycja

zawiesia pasowe Obserwując to co się dzieje na zachodzie, spokojnie mogę przewidzieć na co wkrótce będzie popyt w Polsce, dzięki czemu gdy wszyscy zaczynają kupować dany produkt, ja mam już tego pełne półki i jestem gotowy do sprzedaży. Tak było między innymi w przypadku mojej ostatniej działalności, w ramach której produkowałem pasy zawiesia. Zwykle nie zajmuję się biznesem jako producent – znacznie bardziej wolę być pośrednikiem. W tym przypadku było inaczej – przede wszystkim nie wydawało mi się, by ktokolwiek w mojej okolicy produkował wystarczająco dobre zawiesia pasowe, bym mógł je z czystym sumieniem sprzedawać. Poza tym chciałem czegoś nowego od życia – jeśli nigdy nie byłem producentem, to dlaczego nie miałbym nim zostać teraz? Zawiesia nie były jakąś ogromną inwestycją, dlatego gdyby to nie wypaliło, to nie wpadłbym w długi ani w czarną rozpacz. Gdy rozpocząłem produkcję i sprzedaż, z początku nic nie szło tak jak powinno. Zleceń było o wiele za mało, musiałem godzić się na zbyt niskie ceny. Gdy jednak moda z zachodu powoli zaczęła wchodzić do Polski, chętnych na moje zawiesia pasowe było coraz więcej, dzięki czemu nie musiałem już obniżać cen przy każdych negocjacjach. Na przestrzeni paru miesięcy dorobiłem się naprawdę pokaźnych pieniędzy – nie musiałem się już martwić o rzeczy tak przyziemne jak paliwo czy czynsz.

Pasy zawiesia okazały się być moją najlepszą inwestycją w życiu. Teraz wszystko co miałem do zrobienia, to nie stracić swojej kury znoszącej złote jaja.

Więcej na http://alotex.pl

LEAVE A REPLY