Artykuły

Modna piżama dla koleżanki

Category: Moda

Agnieszkę poznałam na imprezie sylwestrowej, którą zorganizował mój kuzyn. Od razu ją polubiłam, bo miałyśmy wspólne zainteresowania. Często z Agnieszką się spotykałam, bo lubiłam z nią spędzać czas. Zawsze wtedy świetnie się bawiłam. To była wspaniała dziewczyna.

Piżama damska cenionej marki na prezent

cornette - piżamy damskieAgnieszka zbliżała się do trzydziestych urodzin i uznałam, że trzeba to uczcić. Namówiłam ją na zorganizowanie imprezy dla grona najbliższych znajomych i stwierdziła, że to świetny pomysł. Oczywiście ja również dostałam zaproszenie. Z prezentem to nie miałam żadnego problemu, ponieważ od razu wiedziałam co jej kupię. Agnieszka ceniła sobie markę Cornette – piżamy damskie były bardzo modne i wygodne. Koleżanka miała tylko jedną taką piżamę i dlatego wpadłam na pomysł, że kupię jej drugą. Z Agą znałam się już ponad rok i doskonale w tym czasie poznałam jej gust, dlatego wiedziałam jaką piżamę dla niej wybrać na prezent. Nawiasem mówiąc, to nie dziwiłam się, ze tak ceniła tę markę piżam, bo była to gwarancja jakości. Wiedziałam, w którym sklepie dostępne były takie piżamy i od razu tam poszłam. Agnieszka nosiłam taki sam rozmiar ubrań jak ja i tym bardziej łatwo było mi kupić jej tę piżamę. Była jesień i dlatego postanowiłam kupić piżamę z długim rękawem i spodniami do kostek. Agnieszka nie lubiła marznąć a taka piżama miała zapewnić jej komfort podczas snu. Piżamę kupiłam w eleganckim opakowaniu i zapakowałam to tylko w torbę prezentową. Byłam gotowa na jej imprezę.

Agnieszce najbardziej spodobał się mój prezent. Był praktyczny i dlatego zrobił na niej tak ogromne wrażenie. Piżama bardzo jej się spodobała i powiedziała mi, że od razu ją założy do spania. Cieszyłam się, że prezent jej tak się spodobał, bo na tym mi zależało.