Artykuły

Rzecznik Patentowy

Mój chłopak jest rzecznikiem patentowym

Category: Praca

Mój tata jest zadowolony z mojego chłopaka. Do tej pory jak przyprowadzałam swoich kolegów, którzy mi się podobali tata zawsze starał się pokazać mi ich słabe strony. Dzisiaj jestem pod wrażeniem bo cały czas pozytywnie wypowiada się o Romanie.

Roman jest rzecznikiem patentowym

Rzecznik PatentowyRoman jest ode mnie starszy o pięć lat. To również nie przeszkadza mojemu tacie. Tata stwierdził, ze rzecznik patentowy to bardzo dobry zawód, który na pewno jest zawodem przyszłościowym. Fachowy Rzecznik Patentowy jest poszukiwany w różnych firmach także zagranicznych. Kancelaria patentowa to dobre miejsce pracy, które daje możliwości rozwoju. Tata docenił zainteresowania Romana a także jego wykształcenie. Roman w trakcie obiadu opowiedział o swojej pracy i jak to się stało, ze zdecydował się na taki zawód. Badanie patentowe spodobało mu się w trakcie studiów. Wykonywał je z kolegą na zaliczenie. Ostatecznie postanowił zainteresować się tematem na poważnie i tak znalazł się w kancelarii, w której obecnie pracuje. Zgłoszenie znaku towarowego musi być wykonane przez firmę, jeśli chce zabezpieczyć swoją markę. Zastrzeżenie nazwy firmy nie jest skomplikowane. Trzeba wypełnić sporo formalności ale warto poświęcić na to swój czas. Tacie spodobało się poczucie humoru Romana i jego motywacja do pracy. Stwierdził, ze roman jako rzecznik patentowy nadaje się na zięcia i mam od taty błogosławieństwo. Tata pierwszy raz się tak zachowuje. Nie mogę wyjść z podziwu bo nie sądziłam, ze tak będzie. Kancelaria patentowa to na prawdę dobra firma i zdaję sobie sprawę z faktu, że dzięki omanowi będę miała dobrze w przyszłości.

Dla mnie najważniejsze jest jednak fakt, że jestem w nim zakochana z wzajemnością. Tym bardziej cieszę się, że Roman jako rzecznik patentowy spodobał się mojemu tacie. Pierwszy raz w życiu jestem taka szczęśliwa i radość taty mi w tym pomaga.

LEAVE A REPLY