Artykuły

ekogroszek

Moja firma organizowała zbiórkę na ekogroszek pakowany

Category: Społeczeństwo

Jestem wolontariuszką w domu dziecka. Na wiosnę urząd miasta za sponsorował zmianę ogrzewania w domu dziecka. Dzięki dofinansowaniu, które instytucja otrzymała będzie możliwość ogrzewania pomieszczeń ekogroszkiem.

Ekogroszek dla domu dziecka

ekogroszek Ekogroszek pakowany jest droższy ale jego wysoka kaloryczność sprawia, że pomieszczenia szybciej się nagrzewają i dłużej utrzymywane jest ciepło. Poza tym ekogroszek workowany jest bezpieczny jako opał. Jest ekologiczny i w trakcie palenia tlenek siarki jest wytwarzany w śladowych ilościach. Dom dziecka znajduje się w regionie na śląsku. Śląsk to piękny region i nie wyobrażam sobie, żeby się z niego wyprowadzić. Zawsze staram się na każdym kroku pomagać i tym razem zaproponowałam pani dyrektor, ze zorganizuję zbiórkę w mojej firmie. Pracuję jako telemarketer w dużej firmie. Poszłam do działu marketingu i powiedziałam, że potrzebuję pieniędzy na opał dla dzieciaków. Pieniądze pani dyrektor planuje przeznaczyć na najlepszej jakości ekogroszek ze Śląska. Nie musimy dawać jej gotówki do ręki. Jako firma możemy zorganizować zbiórkę wewnętrzną i wszystkie pieniądze, które uda nam się uzbierać możemy przeznaczyć na zakup ekogroszku. Znalazłam już producenta, który oferuje dobry towar w korzystnej cenie. Ekogroszek pakowany można kupić w wielu miejscach. Mi zależało na firmie, która ma dobre opinie. Chcę żeby towar był najwyższej jakości. Dzieciaki zasługuję na ciepłe pomieszczenia. Mój firma mnie nie zawiodła. Udało nam się uzbierać całkiem sporą sumę pieniędzy. Ekogroszek workowany kupiliśmy w dużej ilości. Pani dyrektor domu dziecka nie mogła uwierzyć własnym oczom.

Jak się okazało nie musiała już kupować opału na całą zimę. Dzięki pomocy ludzi, dzieci nie będę marzły i będą mgły cieszyć się odpowiednią temperaturą. Warto pomagać innym ludziom bo dobro zawsze wraca.

LEAVE A REPLY