Artykuły

Moja koleżanka uczy skutecznej reklamy

Category: Usługi

Mam koleżankę, która jest szkoleniowcem w pewnej dość dużej firmie. Kiedyś pracowała na zupełnie innym stanowisku. Zajmowała się po prostu obsługą klienta. I była naprawdę świetna w tym co robiła. Wypracowała wiele swoich nowatorskich metod sprzedaży.

Nowości w skutecznej reklamie na szkoleniach

szkolenia z reklamy

Wszędzie gdzie tylko było można była stawiana za wzór do naśladowania. Często także nowo przyjęte osoby przyjeżdżały do niej by się czegoś nauczyć. Co miesiąc wyrabiała możliwie najwyższe premię. Można by pomyśleć, że w związku z tym nie była lubiana w pracy przez koleżanki i kolegów. A było wręcz odwrotnie. Wszyscy naprawdę ją bardzo lubili. Jest po prostu takim typem osoby, której nie da się nie lubić. I chyba w tym był także największy jej sukces w sprzedaży. Była po prostu szczera w tym co robi. W mieście takim jak Inowrocław każdy chciałby obsługiwany przez nią. W tamtych czasach firmy nie było jeszcze stać na to by były banery lub też tablice reklamowe firmy na każdym kroku. Ta skuteczna reklama – Inowrocław wtedy była głównie oparta na rekomendacjach czyli na tak zwanych poleceniach.Okazało się, że miasto Inowrocław robiło dużo większą sprzedaż od dużych miast. I to właśnie mojej koleżance przypisywano ten sukces. Koleżanka została wysłana na szkolenia ekonomia społeczna do Warszawy gdzie szkoleniowcy zobaczyli, że ma duży talent do tego by przekazywać swoją wiedzę. Firma postanowiła więc zaproponować jej stanowisko szkoleniowca od spraw sprzedaży. Miała robić szkolenia wstępne dla nowych pracowników. Miała również przeprowadzać szkolenia dla pracowników, którzy już pracują dłużej. Propozycja była bardzo ciekawa. Jednak koleżanka długo wahała się przed podjęciem decyzji. Chociaż nie miała dzieci ani męża czy partnera wcale nie tak łatwo było jej się zdecydować na przeprowadzkę.

Była w kropce. Nie lubiła dużych miast. Ona lubiła małe miejscowości i to, że ludzie się znali. Jednak postanowiła postawić wszystko na jedną kartę i zaryzykować. Stwierdziła, że taka szansa już się pewnie nie powtórzy. I mimo wielu wątpliwości przeprowadziła się.

LEAVE A REPLY