Artykuły

Moja praca jako grafika w firmie sprzątającej mieszkania

Category: Biznes

W wielu punktach można znaleźć ulotki, wiele ulotek w tych punktach są mojego autorstwa. Ostatnio mi się świetnie powodzi w Bydgoszczy. Mam dwa mieszkania i pracuje dla największej firmy, która te mieszkania sprzedaje.

Mieszkania są rozchwytywane

mieszkaniaTak, znacie tę firmę doskonale, a ich mieszkania są najbardziej rozchwytywane na całym regionie. Mieszkania jakie umieszczałem na ulotkach były różnej klasy, ale zawsze na ulotkach była to ekstraklasa. Tak, ponieważ podczas edytowania zdjęć, podczas projektowania ulotek, trzeba być malarzem, a nie kopistą. Te mieszkania miały się sprzedawać, a moje ulotki miały pomagać aby te mieszkania utrwalały się w pamięci odwiedzających. Mój szef powiedział na zebraniu, że gdyby nie moje ulotki, to mieszkania sprzedawałyby się dużo słabiej. Bardzo to był duży komplement, dlatego stwierdziłem, że nie ma ode mnie lepszych w Bydgoszczy. Każdy kto chciał skorzystać z moich usług, musiał pamiętać, że firma która sprzedaje mieszkania już dawno mnie ma na kontrakcie. Co prawda, pracuje jako grafik w tej tylko firmie, ale czasami sam rysuje w domu mieszkania, rozrysowuje ich plan, potem zajmuję się dekoracją. Tak, chciałem iść na architekturę wnętrz, ale ostatecznie poszedłem na projektowanie i tworzę ulotki dla firmy, co mieszkania sprzedaje najszybciej w mieście. Bydgoszcz lepszej firmy od tej należącej do mojego szefa chyba nie ma. Moje dwa mieszkania, to też kiedyś były na sprzedaż, ale za dobre wyniki i pracowitość, szef mi te mieszkania po prostu oddał. Na początku nie mogłem w to uwierzyć, ale tak było naprawdę.

Dostałem dwa piękne mieszkania, mogłem prowadzić podwójne życie. Albo sprzedać te dwa mieszkania i kupić jedną super nowoczesną kawalerkę. Jednak te mieszkania to prezent i tak nie wypada. Dlatego jest super.

Więcej o mieszkaniach wie Mertis z Bydgoszczy, ul. Łęczycka 35

LEAVE A REPLY