Artykuły

projektowanie wnętrz

Moje marzenie – projektowe wnętrz

Category: Praca

Witajcie Czytelnicy. Projektowanie wnętrz od zawsze było moim dziecięcym marzeniem. Na szczęście po mimo licznych niepowodzeń, udało mi się je w końcu zrealizować. Zawsze marzyłam o tym, żeby mieć swoje biuro projektowe. Z racji tego, że pochodzę z Gdańska, tam też w zasadzie ukończyłam studia, zależało mi też na tym aby tam się realnie osiedlić i po prostu zostać.

Idealny projektant wnętrz

projektowanie wnętrzJak udało mi się zrealizować moje marzenie, jak tego dokonałam? Od razu Wam powiem była to bardzo długa droga, ale dopięłam swego. Ktoś taki jak projektant wnętrz musi charakteryzować się bardzo określoną i jasną wizją działania. Projektowanie wnętrz z Gdańska powinno być doskonałe! Musi wiedzieć czego chce, gdzie konkretnie, dokładnie dąży, w jakim kierunku, w jakim celu, w jaką stronę. Bez tego nie ma w ogóle, absolutnie mowy, żeby odnieść sukces w tej dziedzinie, w tym zawodzie. Absolutnie. Kompletnie, totalnie nie. Aranżacje wnętrz wymagają od swojego „stwórcy”, pomysłodawcy wielu ważnych cech. Poczucia estetyki, poczucia wizji, spójności, znajomości oczekiwań potencjalnych nabywców, klientów. Tylko wtedy gdy realnie odpowiemy na potrzeby naszych klientów, będziemy mogli wtedy poszczycić się nie tylko bardzo dobrymi wynikami finansowymi, ale przede wszystkim coraz to szerszym gronem naszych odbiorców. Co będzie jednocześnie wiązało się z całkiem innymi kosztami funkcjonowania w naszym codziennym życiu. Co zdecydowanie rozszerzy naszą markę i pomoże nam rozkwitnąć w pełni. To co mogłabym powiedzieć ludziom, którzy chcą pójść w moje ślady, to przede wszystkim to, że sukces odnośni się właśnie wtedy i to zwłaszcza wtedy, gdy realnie jesteśmy gotowi na to, aby ponieść każdą zapłatę.

Kiedy zmierzamy się z małymi, ale i dużymi przeszkodami, kiedy pokonujemy to co trudne. Pamiętam jak dostałam kiedyś zlecenie na projektowanie wnętrz sklepów. Jednak wcale mnie to nie zraziło. I dałam radę.

LEAVE A REPLY