Artykuły

Moje nowe okulary przeciwsłoneczne

Category: Moda

Niektórzy kolekcjonują torebki, inni znaczki. Ja miałam małą obsesję na punkcie pewnego elementu garderoby. Moim hobby są okulary przeciwsłoneczne. Lubię je zmieniać zależnie od humoru. Nie wychodzę bez okularów od wiosny do późnej jesieni. Przynajmniej się nie marszczę od słońca dzięki temu.

Dostawa świetnych okularów online

okulary damskie sklep internetowyUważam, że to niezbędny element wyposażenia. Kiedy tylko dowiedziałam się, że okulary damskie sklep internetowy w którym często kupuję dostarczył nowe modele, to wiedziałam, że zaraz znów jakieś sobie kupię. Okulary są bardzo ważne, nie tylko dlatego, że chronią przed słońcem. Mówią też dużo o charakterze i odpowiednio dopasowane mogą zdobić naszą twarz. Na stronie znalazłam model, który już dawno chciałam mieć, ale nigdzie nie mogłam go wcześniej dostać. Były tylko za granicą. To piękne okulary przeciwsłoneczne z kocimi oprawkami. Są tak lekko pociągnięte przy kąciku oka. Sprawiają, że osoba nosząca je, ma uwodzicielskie spojrzenie i wspaniale wygląda. Do tej pory widziałam je tylko na zdjęciach, a teraz mogłam je zamówić. Oczywiście nie zwlekałam i od razu wzięłam sobie dwie pary w rożnych odcieniach. Kiedy do mnie przyjechały, od razu je przymierzyłam. W żadnych okularach nie wyglądałam aż tak dobrze. Już widziałam siebie latem, na jakiejś plaży opalającą się w nich, albo siedzącą w jakimś klubie. Zrobiłam sobie kilka zdjęć selfie, żeby koleżanki zobaczyły i powiedziały co o tym myślą.

Miałam szczęście, koleżanki były zachwycone okularami i pytały się, gdzie takie można dostać. Mówiły, że pasują do mnie najlepiej ze wszystkich innych. Cieszyłam się, że udało mi się je nabyć, ponieważ są świetne i bardzo dobrze wykonane. Na pewno posłużą mi kilka dobrych sezonów. Nie mogę się doczekać wiosny, żeby je założyć.