Artykuły

Montaż wieszaków chromowanych

Category: Wnętrza

Nowo wybudowany budynek kupiłem w dość okazjonalnej cenie. Postanowiłem otworzyć tam centrum sztuki i nawet miałem wielu artystów na oku, którzy chętnie zgodzili się ze mną współpracować. Musiałem tylko wyposażyć wnętrze i mogłem otworzyć punkt.

Szatnia z wieszakami chromowanymi

wieszaki chromowaneWszystkim zajmował się architekt wnętrz, którego wynająłem i który posiadał odpowiednie doświadczenie w urządzaniu tego typu miejsc. Szatnią dla gości postanowiłem osobiście się zająć, ponieważ nie było w tym przecież nic skomplikowanego. Musiałem wybrać jakieś porządne wieszaki na ubrania i w tym celu odwiedziłem sklep, który oferował najwięcej wieszaków w mieście. Zdecydowałem się na wieszaki chromowane, ponieważ uważałam to za najlepsze rozwiązanie. Ponadto szatnia miała funkcjonować przez lata bez remontów czy zmian i właśnie dlatego postawiłem na porządne wieszaki. W sklepie wybór jak zawsze był ogromny i w sumie to dostępnych było mnóstwo wieszaków. Poprosiłem przedstawiciela sklepu, żeby zasugerował mi, które z chromowanych wieszaków najlepiej nadawały się do dużej szatni. Wyjaśniłem, że jestem właścicielem centrum sztuki i wyposażam szatnię. Przedstawiciel polecił mi jedne z najchętniej kupowanych wieszaków chromowanych podkreślając jednocześnie ich wytrzymałość i stabilność. W takiej sytuacji nie było sensu, żeby rozważał jeszcze jakiś inny zakup, ponieważ te wieszaki mi zdecydowanie odpowiadały. Zleciłem ich dostawę do centrum sztuki, ponieważ sam nie zamierzałem dźwigać wieszaków.

Szatnia po urządzeniu prezentowała się bardzo elegancko. Zatrudniłem młodego studenta do jej obsługi i całkiem nieźle sobie radził nawet w centrum sztuki było dużo gości. Mój pomysł odniósł sukces, którego nawet się nie spodziewałem. To była dobra inwestycja.