Artykuły

studnie głębinowe

Montowanie studni głebinowej na swoim

Category: Budownictwo

Niespecjalnie wiedziałem jaki konkretnie biznes chcę prowadzić, ale wiedziałem, że na pewno muszę być na swoim. Praca na etacie powoli wykańczała mnie nerwowo – codziennie miałem styczność z chamskimi klientami, szefem, który non-stop czegoś ode mnie wymagał, oraz docinkami żony na temat mojej miernej pensji.

Studnie głębinowe w niskiej cenie poszukiwane

studnie głębinoweOdkładałem ile tylko mogłem, a po godzinach chodziłem na kurs dotyczący instalacji różnych systemów hydraulicznych. Udało mi się znaleźć coś, co nie było jeszcze obstawione w Bielsku – były to studnie głębinowe w bielsku. Próbowałem znaleźć w mojej okolicy jakąś sensowną firmę która w niskiej cenie wykonałaby mi studnie głębinową, i nie mogłem niczego znaleźć. Generalnie w całej Małopolsce nie było niczego godnego uwagi. Musiałem koniecznie to zmienić. Sprawdziłem, w jakich cenach u dostawców można było dostać pompy ciepła. Znacznie taniej niż gdziekolwiek w okolicy – no oczywiście. Złożyłem spore zamówienie i przygotowałem miejsce w mojej pokaźnej piwnicy. Pierwsze pompy głębinowe przyszły już po tygodniu, następnie reszta systemu. W tym samym czasie informatyk kończył tworzenie mojej strony internetowej. Polecił mi jedną firmę marketingową, dzięki której miałem się wyróżnić na tle innych firm zajmujących się studniami głębinowymi i pompami cieplnymi. Postanowiłem skorzystać z jego rady – cena, jaką mi zaproponowali była śmiesznie niska, a z tego co widziałem z analiz i wykresów wynikało, że firma była naprawdę skuteczna i godna zaufania.

Już po miesiącu klienci zaczęli walić do mnie drzwiami i oknami – okazywało się, że część jechała do mnie aż ze Śląska. Byłem zachwycony rozwojem sytuacji. Stwierdziłem, że trzeba kuć żelazo póki gorące – zatrudniłem pracownika, który znał się na studniach głębinowych i zacząłem przyjmować wszystkie zlecenia jakie do mnie wpływały.

LEAVE A REPLY