Artykuły

Możliwość ustalenia ostatniej raty wykupowej samochodu

Category: Motoryzacja

 

Samochód może wynająć nie tylko osoba prywatna, ale również firma. Szczególnie nowe firmy decydują się na takie rozwiązania. Wynika to z faktu, że zakup nowej floty samochodowej jest kosztowny i nie każda firma dysponuje na początku takim kapitałem, by pozwolić sobie na to rozwiązanie.

Opcje opłat związane z serwisem samochodu z wypożyczalni

atrakcyjny wynajem samochodów w SosnowcuWypożyczalnie samochodów prześcigają się w swoich ofertach i mają do zaoferowania naprawdę wiele możliwości. Wypożyczać można zarówno auta osobowe jak i te bardziej przydatne w działalności gospodarczej jak np. samochody dostawcze. Najczęściej klienci decydują się na wynajem długoterminowy, który trwa od kilku miesięcy do nawet roku. Po tym okresie można oczywiście znowu przedłużyć umowę. Większość klientów robi jednak tak, że oddaje samochód do wypożyczalni, a wybiera zupełnie inny, podpisując nową umowę wynajmu. Taki atrakcyjny wynajem samochodów w Sosnowcu cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów i ma naprawdę wiele zalet. Wypożyczalnie dają często możliwość ustalenia ostatniej raty wykupowej pojazdu. Rata ta może być nawet o 50% niższa niż wartość samochodu. To sprawia, że rozwiązanie jest jeszcze korzystniejsze. Firmy często decydują się na wykupienie samochodu po okresie wynajmu – szczególnie jeśli samochód sprawdzi się i dobrze spełnia swoje zadania. Dodatkowo klienci mają możliwość wyboru różnych opcji opłat związanych z serwisem pojazdu.

Samochody z wypożyczalni są oczywiście ubezpieczone, a do tego posiadają aktualnie przeglądy. Klient nie musi się martwić dodatkowymi kosztami. Samochód z wypożyczalni w chwili podpisania umowy najmu długoterminowego jest już gotowy do jazdy. A to wszystko można załatwić w jeden dzień. Możliwy jest wynajem jednego samochodu albo całej floty, która składa się z kilku samochodów.