Artykuły

Musiałam wynająć salę na urodziny

Zbliżały się moje czterdzieste urodziny. Rodzina i znajomi coraz częściej pytali, czy będę z tej okazji urządzała jakąś imprezę, albo przynajmniej przyjęcie urodzinowe. Długo się nad tym zastanawiałam. Niby w moim wieku nie wypada już świętować urodzin, ale w końcu uznałam, że zrobię imprezę i to w wynajętej sali. Nie chciałam w swoje urodziny usługiwać gościom w domu.

Gdzie w Warszawie wynajmę salę?

sala do wynajęcia warszawaMoja znajoma podpowiedziała mi, gdzie w okolicy znajduje się godna wyboru sala do wynajęcia Warszawa to duża miejscowość, dlatego w okolicy znajdowało się wiele takich miejsc, ale ta sala była szczególnie godna uwagi. Wybrałam się tam w pierwszej wolnej chwili, aby obejrzeć ją na żywo. Muszę przyznać, że sala od razu mi się spodobała. Była duża i przestronna, a w dodatku można było ją wynająć na wyłączność. To było dla mnie bardzo ważne. Właścicielka sprawdziła wolne terminy i powiedziała, że w wybranym przeze mnie dniu z pewnością nie będzie problemów z wynajmem sali. Bardzo mi się podobało to, że sala była klimatyzowana i urządzona w nowoczesnym, unikatowym stylu. W dodatku znajdowała się ona z dala od ruchliwych tras szybkiego ruchu i przynależał do niej piękny ogród z placem zabaw dla dzieci. Wiedziałam, że to będzie bardzo dobre rozwiązanie, dlatego zdecydowałam się wynająć salę. Tym bardziej, że cena „od talerzyka”, za osobę była tutaj bardzo niska.

Szybko przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Jedzenie było bardzo dobre, a obsługa profesjonalna i pomocna. Słodkie przekąski oraz napoje mogłam wnieść samodzielnie, co bardzo mnie ucieszyło. Wielu gości chwaliło wybór tego miejsca, bowiem sala bardzo im się spodobała. Cieszę się, że wśród wielu sal w Warszawie udało mi się znaleźć takie piękne i wyjątkowe miejsce.