Artykuły

Na czym polega radiofrekwencja mikroigłowa?

Category: Uroda

Rozstępy są problemem dla wielu kobiet. Mimo wszystko są niezbyt estetyczne, a przy tym niezwykle częste. Jednak istnieją sposoby dzięki którym można postarać się ich pozbyć. Postaram się opisać jedną z naprawdę skutecznych metod dzięki której poprawicie swój wygląd.

W jaki sposób działa radiofrekwencja mikroigłowa?

radiofrekwencja mikroigłowa rozstępy warszawaTo właśnie dzięki radiofrekwencji mikroigłowej wiele kobiet zdołało sobie poradzić z rozstępami. Zapewne słyszałyście choćby o mezoterapii mikroigłowej, jednak w tym przypadku zastosowano także fale radiowe, dzięki czemu efekty są jeszcze lepsze. Działa się nie tylko w sposób mechaniczny, ale też dzięki ciepłu. Igły ze specjalnej głowicy nakłuwają skórę w wielu miejscach. Oczywiście są to dosyć płytkie nakłucia o których głębokości decyduje konkretna specjalistka. Wszystko zależy od stopnia zaawansowania rozstępów. Jednocześnie stosowane są fale radiowe które podgrzewają komórki wewnątrz skóry. Dzięki temu wszystkiemu pobudza się skórę do regeneracji, a przy tym także pobudza się produkcję kolagenu oraz elastyny. Jednak nie tylko tworzy się nowe włókna kolagenowe ale też obkurcza stare, dzięki czemu skóra się napręża praktycznie natychmiastowo. Jest to więc metoda dzięki której zapewni się sobie zarówno efekty tu i teraz ale też bardziej łagodne które przyjdą dopiero z czasem. Wiele kobiet docenia korzyści jakie zapewnia dobra radiofrekwencja mikroigłowa rozstępy Warszawa jest miejscem gdzie warto udać się na tego typu zabieg. Doradzałbym tylko sprawdzić opinie na temat różnych gabinetów czy też salonów, żeby znaleźć możliwie jak najlepszych specjalistów.

Myślę, że będziecie zadowolone dzięki takiemu zabiegowi. Jednak trzeba spróbować tego na własnej skórze, żeby móc w pełni ocenić efekty jakie przynosi ten sposób. Sądzę, że warto postarać się o poprawę swojej urody, szczególnie skoro jest to tak proste.