Artykuły

Na czym polega wielofunkcyjność wózka?

Category: Społeczeństwo

Często mówi się w naszej kulturze o sprzętach wielofunkcyjnych. Najczęściej owa wielofunkcyjność przejawia się w przypadku sprzętów AGD, ale nie tylko. Doskonałym przykładem przedmiotu wielofunkcyjnego, który nie zalicza się do sprzętów AGD, z pewnością jest wózek dziecięcy. W poniższym tekście postaram się przybliżyć cechy jednego z wózków dostępnych na rynku.

Wózek wielofunkcyjny od firmy Bebetto

nowoczesny bebetto torino s lineFirma Bebetto jest jednym z producentów dostarczających na polski rynek wózki dziecięce. Jednym z nich jest nowoczesny Bebetto Torino S Line, który jest połączeniem funkcjonalności i stylu. W czym więc przejawia się wielofunkcyjność Torino S Line? Przede wszystkim w konstrukcji, dzięki której w jednym sprzęcie uzyskujemy trzy akcesoria dziecięce: wózek głęboki, wózek spacerowy i fotelik samochodowy. Wózek głęboki, zwany też gondolą, w przypadku tego modelu charakteryzuje się kilkoma cechami. Wśród nich znajduje się regulacja oparcia, funkcja kołyski z opcją blokady, regulowany daszek, a także uchwyt do przenoszenia gondoli. Wózek spacerowy charakteryzuje się możliwością jazdy dwóch kierunkach, dzięki czemu możemy zmieniać ustawienia, w zależności od potrzeb naszych i naszego dziecka. Co istotne, siedzisko spacerówki nadaje się również dla dziecka poniżej szóstego miesiąca życia. Fotelik samochodowy cechuje się dużym bezpieczeństwem, gwarantowanym dla naszego dziecka, a dodatkowo wyposażony jest o wkładkę redukcyjną, która przyda się szczególnie dla młodszych dzieci, by zapewnić im komfortową podróż.

Wielofunkcyjność omawianego wózka przejawia się również we wszelkich ulepszeniach, które ułatwiają rodzicom opiekę nad ich dziećmi. W wózku tym znajdziemy więc zamykany i wyjmowany kosz zakupowy, a także uchwyt na kubek, który przyda nam się na pewno na porannych spacerach przed pierwszą kawą.