Artykuły

naczynia jednorazowe

Naczynia jednorazowe a moja praca

Category: Usługi

Pracuję na produkcji. Kiedy wymawiam to zdanie, większość ludzi patrzy na mnie ze współczuciem. Uważają, że praca fizyczna to jest jakieś zło wcielone. Ja tymczasem lubię swoją pracę. Niektórzy wolą wysiłek umysłowy, inni fizyczny. Ja właśnie jestem z tej drugiej kategorii.

Naczynia jednorazowe i ich produkcja

naczynia jednorazowe

Nie przeszkadza mi to, że praca jest fizycznie męcząca. Każda praca w jakiś tam sposób męczy, ale jednocześnie może być ciekawa. Ja mam właśnie takie podejście do pracy. Każdy czasami jest zmęczony fizycznie albo intelektualnie, bo to jest jednak praca. Nawet jednak w sytuacji, w której praca jest pasją, także przecież człowiek bywa przemęczony. U mnie może aż tak to nie jest. Praca nie jest pasją, ale przyjemnie mi się produkuje naczynia jednorazowe. Nie uważam tego za jakąś przykrość, że pracuję na produkcji. Jedni są intelektualistami, a inni produkują kubki jednorazowe. Normalna sprawa to jest. Muszę powiedzieć, że u mnie w pracy, kiedy tak grupowo pomagamy maszynom produkować talerze jednorazowe i inne naczynia, panuje przyjemny spokój. Musimy zawsze kontrolować, czy dane opakowania jednorazowe się udały, czy nie mają jakichś błędów i tak dalej. Raz jestem na tym, innym razem na innym stanowisku, więc się nie nudzę. Mogę produkować sztućce jednorazowe różnego typu. Pewnie komuś innemu taka praca by nie odpowiadała, bo widzę to po minach ludzi. Ja jednak się cieszę, że robię te kubki jednorazowe i w trakcie tej pracy myślę sobie, że ktoś potem będzie z nich pił sok. Ktoś będzie miał w tym kubku napój do popicia wysokoprocentowego alkoholu. Z kolei talerze jednorazowe posłużą do skonsumowania pysznego ciasta.

Tak sobie spokojnie o tym w pracy myślę, aż sama się robię głodna. Już sama mam chęć te naczynia jednorazowe wykorzystać do jedzenia na nich pysznych rzeczy. Czasami też mam oczywiście po pracy taką okazję.

LEAVE A REPLY