Artykuły

Najlepsze banery reklamowe

Category: Reklama

 

Istnieje wiele form reklamy, która w mniej lub bardziej skuteczny przyciąga klientów. Najczęściej wybieraną są kasetony ze względu na przystępną cenę i dobre oddziaływanie. Producenci tego typu banerów oferują wiele rozwiązań oferując kasetony, z których klient może wybrać wariant odpowiedni do gustu i zasobności portfela.

Skuteczna i różnorodna w formie reklama podświetlana

kasetony podświetlane warszawaPolski rynek reklamowy działa bardzo prężnie lecz pod względem liczby profesjonalnych firm najlepiej rozwinięty jest obszar Warszawy. Wynika to zapewne z wielkości stołecznej aglomeracji i dużego zapotrzebowania na wszystkie formy reklamy. Jeżeli zatem mamy zamiar zainwestować np. w trwałe kasetony podświetlane Warszawa jest najlepszym miejscem na znalezienie podmiotu, który wykona je solidnie i zgodnie z oczekiwaniami. Kasetony to wciąż najpopularniejsza forma reklamy ze względu na estetykę, trwałość i przystępną cenę. Na stołecznym rynku znajdziemy wszystkie formy kasetonów od jednostronnych po dwustronne w różnych wielkościach i kształtach. Można się zdecydować na banery reklamowe wykonywane na bazie profili aluminiowych tworzących ramę oraz pleksi, poliwęglanu, dibondu, z których wykonuje się lica kasetonów. Istnieje wiele możliwości wykonania treści reklamowych od wyklejania, malowania do druku cyfrowego lub sitodruku. Najlepszy efekt wizualny, szczególnie po zapadnięciu zmroku dają kasetony podświetlane na różne sposoby, z których optymalnym wydaje się użycie energooszczędnych diod ledowych. Światło w tym przypadku jest równomiernie rozłożone po powierzchni lica, a diody ledowe nie tworzą widocznych punktów świetlnych.

Oprócz tradycyjnych konstrukcji warszawscy producenci oferują znakomite kasetony wykonane z dibondu czyli płyt kompozytowych o wyjątkowej odporności na warunki środowiska. Oferowane kasetony z dibondu to bardzo estetyczna, zwarta bryła bez widocznych połączeń między płytami. Warto skorzystać z doświadczenia warszawskich firm, które zostało zdobyte przy realizacji wielu wymagających zleceń.