Artykuły

wynajem hal namiotowych

Wynajem hal namiotowych jest tańszy od sali

Moja dobra koleżanka z liceum w wakacje ma wyjść za Włocha. Ucieszyłam się gdy dostałam zaproszenie na wesele razem z mężem. Myślałam po prostu, że wesele odbędzie się w rodzinnej miejscowości koleżanki. Jednak okazało się inaczej.

Polecany wynajem hal namiotowych nawet na koncerty

wynajem hal namiotowychZaproszono nas na wesele organizowane na jednej z Włoskich wysp. Ucieszyłam się bardzo bo nigdy tam nie byłam i cieszyłam się, że będę mogła zobaczyć coś nowego. Traktowałam trochę ten wyjazd trochę jak wakacje tym bardziej, że mieliśmy zarezerwowany i opłacony przez koleżankę pobyt tygodniowy w hotelu. Mąż także bardzo się ucieszył bo od dawna nie byliśmy na prawdziwych wakacjach. Na miejscu okazało się, że wesele nie będzie odbywało się na sali w hotelu tylko w namiocie na plaży. Tam były naprawdę idealne warunki do tego żeby taki ślub na plaży wziąć. Taki wynajem namiotów weselnych jest w Polsce jeszcze nie bardzo popularny jednak w innych krajach jest popularny od dawna. A wypożyczalnia namiotów znajduje praktycznie w każdym mieście. Taki wynajem namiotów jest na pewno tańszy od wynajmu sali. Jednak skoro się ma cały hotel do swojej dyspozycji to wynajem namiotu to tylko dodatkowy koszt. Jednak skoro jest tu tak pięknie to wcale nie dziwie się temu, że całe wesele będzie odbywało się w plenerze. Namiot był całkowicie klimatyzowany, bo bałam się trochę tego że będzie tam gorąco. Tam popularny jest także polecany wynajem hal namiotowych nawet na koncerty. W kraju nie spotkałam się z czymś takim. Jednak pewnie za parę lat również u nas będzie to popularne.

W namiocie stoły były naprawdę pięknie przygotowane. Wszędzie było mnóstwo kwiatów, które nawiązywały do bukietu panny młodej. Było też dużo pysznego i wykwintnego jedzenia. Wesele inaczej przebiegało niż byłam do tego przyzwyczajona. Jednak było naprawdę bardzo fajne.

LEAVE A REPLY