Artykuły

nauka angielskiego

Nauka angielskiego a profesjonalny lektor

Category: Praca

Nazywam się Aleksandra i jestem właścicielką szkoły. Prowadzę ją już trzy lata i doskonale ona prosperuje. W Bydgoszczy moja szkoła językowa jest znana i przychodzi do mnie wielu klientów.

Lektor sprawi, że nauka angielskiego jest znacznie łatwiejsza

nauka angielskiegoOferuję różnorodne kursy językowe, które odbywają się w szkole, ale także mamy kursy językowe za granicą, co również cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nauka angielskiego w mojej szkole przeprowadzana jest nowoczesnymi metodami, dzięki czemu mam wysokie wskaźniki. Ostatnio postanowiłam wprowadzić angielski przez skype, dlatego muszę zatrudnić dodatkowego lektora, który tego typu kursy językowe będzie prowadził. Moja szkoła językowa cieszy się dobrą opinią w Bydgoszczy i jestem przekonana, że bardzo szybko znajdę lektora. Na początek będzie to skuteczna nauka angielskiego w Bydgoszczy, ale jeżeli ten projekt się sprawdzi, to na pewno wprowadzimy pozostałe języki. Na stronie internetowej umieściłam informację, że poszukiwany jest lektor, który będzie prowadził angielski przez skype oraz wymagane jest od niego odpowiednie doświadczenie. Zaznaczyłam, że angielski przez skype to nowe rozwiązanie, które oferuje moja szkoła językowa, dlatego osoba zatrudniona na tym stanowisku misi posiadać wszystkie niezbędne kwalifikacje, które wyszczególniłam w ogłoszeniu. Zgłosiło się wielu zainteresowanych nawet spoza Bydgoszczy, co mnie bardzo ucieszyło, ponieważ wiedziałam, że angielski przez skype lada moment ruszy. Zatrudniłam Andrzeja, który prowadził kursy językowe za granicą i studiował informatykę. Moja szkoła językowa zyskała nowego doskonałego lektora, dzięki czemu nauka angielskiego będzie na bardzo wysokim poziomie jak dotychczas.

Wiem, że nowy projekt spotka się z ogromnym zainteresowaniem, ponieważ już klienci się pytali o takie rozwiązanie. Jestem zadowolona.

LEAVE A REPLY