Artykuły

Niebieski rower dla najmłodszych

Category: Sport i rekreacja

Gdy mój synek dojrzewał postanowiłem, że przyszedł czas na kupno wymarzonego roweru dla niego. To było bardzo ważne, ponieważ zależało mi na tym aby miał w życiu jakąś pasję. Na dodatek sport był czymś dla każdego, a jazda rowerem relaksowała. W tym celu wraz z synem udałem się do sklepu gdzie oferowano różnego rodzaju modele.

Nowy rower dla synka

Kross - kolorowe rowery dla dzieciMi zależało na trwałości, ponieważ nie chciałem za tydzień wracać do serwisu z uszkodzonymi częściami. Gdy opowiadałem sprzedawcy o co nam chodzi zaproponował nową serię. Był to Kross – kolorowe rowery dla dzieci, które cieszyły się coraz większą popularnością. Okazało się, że mój syn od razu znalazł coś dla siebie. Był to piękny Kross z niebieską ramą. Musiałem przyznać, że rower wyglądał bardzo porządnie. My chcieliśmy całkiem nowy. Uznałem, że to pierwszy w jego życiu dlatego warto zainwestować w coś dobrego. Z doświadczenia wiedziałem, że nie każdy używany rower nadaje się dla dziecka. W przypadku swojego syna chciałem żeby miał nie używaną zabawkę. Po powrocie do domu od razu ruszyliśmy na przejażdżkę do lasu. Tam znajdywała się nasza ulubiona ścieżka i można było spędzić sporo czasu na świeżym powietrzu. Trasy rowerowe sprawiały mojej rodzinie wiele frajdy. Zwłaszcza ekscytacja dosięgła mojego syna, który próbował swój nowy sprzęt. Okazało się, że był bardzo zadowolony, ponieważ był całkiem inny od jego starego roweru i o wiele bardziej wygodnie się nim podróżowało.

Jednak już następnego dnia wróciliśmy do sklepu. Chciał koniecznie specjalny licznik, który będzie mierzył pokonane kilometry. Stwierdził, że dobrze jest wiedzieć jakie odległości pokonuje i zapisywać je w swoim specjalnym zeszycie. Byłem zadowolony z tego, że ma nowe zainteresowanie. Jednak jeszcze bardziej poprawiało mi humor to, że jeździ na sprawdzonym sprzęcie.