Artykuły

Noclegi w Suwałkach

Category: Turystyka

Kiedy zbliżały się wakacje, wspólnie z chłopakiem chcieliśmy odwiedzić ścianę wschodnią. Na co dzień mieszkamy w Poznaniu i na wschodzie jeszcze praktycznie nie byliśmy. Chcieliśmy odwiedzić Suwałki. Jako że jesteśmy studentami, zależało nam na wyjeździe po kosztach. Dlatego też obiektem naszego zainteresowania było tanie zakwaterowanie. Chcieliśmy dużo zobaczyć, a zapłacić relatywnie mało.

Niedrogi nocleg w Suwałkach

suwałki noclegi tanieRazem z chłopakiem jesteśmy studentami technicznej uczelni. Mimo że w przyszłości prawdopodobnie będziemy zarabiać całkiem nieźle, tak na ten moment żyjemy bardzo skromnie. Dlatego też kiedy nadchodziły wakacje, ustaliliśmy, że wszelkie wyjazdy będziemy organizować tak tanio, jak to tylko możliwe. W tym roku chcieliśmy odwiedzić Suwałki Noclegi tanie były tym, co interesowało nas najbardziej, dlatego też od zamówienia zakwaterowania postanowiliśmy rozpocząć organizację naszej wycieczki. Trafiliśmy na jedną ze stron, na której można było zarezerwować nocleg w dowolnym miejscu w Polsce. Na szczęście znaleźliśmy pokój w Suwałkach na naszą kieszeń. Byliśmy bardzo zadowoleni, że nam się tak poszczęściło. Kiedy mieliśmy zamówiony nocleg, zaczęliśmy organizować resztę rzeczy. Kupiliśmy bilet na pociąg i praktycznie byliśmy gotowi do wyprawy. Nie mogliśmy się jej doczekać, ponieważ do tej pory nie byliśmy na wschodzie naszego pięknego kraju.

Teraz kiedy wróciliśmy już z wycieczki, jesteśmy bardzo zadowoleni. Suwałki zaskoczyły nas swoją urodą. Na szczęście był to dla nas tak budżetowy wyjazd, jak założyliśmy. Byliśmy zadowoleni również z noclegu, jaki zarezerwowaliśmy. Mieliśmy w tym pokoju wszystko, czego potrzebowaliśmy. Z pewnością bardzo mile będziemy wspominać ten nasz wakacyjny wyjazd na piękny wschód Polski.