Artykuły

Nowe tekstylia były dobrej jakości

Category: Wnętrza

 

Moja babcia prowadziła hotel w centrum Poznania. Miała bardzo duży budynek, który wymagał już remontu. generalnie ludzie chętnie odwiedzali to miejsce bo ceny były konkurencyjne w porównaniu do innych osób, które oferowały pokoje w tej lokalizacji. Babcia postanowiła przepisać na mnie hotel i od teraz miałam być za wszystko odpowiedzialna. Na początku trochę się obawiałam ale mój mąż mnie wspierał.

Zdecydowaliśmy się na odświeżenie hotelu

tekstylia hotelowe producentHotel miał świetną lokalizację ale był już zaniedbany. Babcia już chyba straciła energię na prowadzenie go bo od kilku lat nic w nim nie zmieniała. Mieliśmy z mężem trochę oszczędności on dobrze zarabiał a dobrze prosperujący hotel to było świetne zabezpieczenie dla nas. Zdecydowaliśmy się zatrudnić ekipę i odświeżyć wszystkie pokoje i budynek na zewnątrz. Ja zajęłam się wystrojem wnętrz. Postanowiłam skontaktować się z lokalnym producentem tekstylii. Chciałam kupić ręczniki, obrusy, zasłony i eleganckie pościele. Tekstylia hotelowe – producent są bardzo ważne i dobrze jest zdecydować się na sprawdzoną firmę. Udało mi się wynegocjować bardzo korzystne warunki cenowe. Złożyłam spore zamówienie i dostałam dodatkowy rabat a także darmową dostawę. Na pewno będę jeszcze zabawiać rzeczy od tego producenta. Tekstylia, na które się zdecydowałam były bardzo dobrej jakości. Kolory idealnie pasowały do naszego nowego wnętrza. Byłam zadowolona z produktów, które otrzymałam.

Firma była znana na naszym rynku i miała sporo dobrych opinii. Kiedy zaprosiliśmy babcię po skończonym remoncie nie mogła uwierzyć, że tak zmieniliśmy hotel, który prowadziła tyle lat. Ucieszyła się, że to miejsce nabrało nowego życia i tak wygląda. Cieszyłam się, ze udało nam się ją tak pozytywnie zaskoczyć i zadowolić. teraz pozostaje tylko mieć dużo gości żeby dalej się rozwijać.