Artykuły

Nowoczesna deskorolka dla każdego

Category: Sport i rekreacja

Okres wiosenny oraz letni sprzyja aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Większość z nas uwielbia jeździć na rowerze oraz rolkach, jednak od niedawna znów coraz więcej osób można spotkać na deskorolkach, które powróciły do mody po dłuższym czasie. Oprócz tradycyjnych deskorolek coraz modniejsze stają się fiszki, które uwielbiają zarówno młodzież i dzieci, jak i dorośli.

Zalety deskorolek fiszek

fiszki deskorolkiOstatnimi laty można zaobserwować wielki powrót deskorolek do mody. Coraz więcej młodych osób decyduje się na ten środek transportu i to nie tylko w tej podstawowej wersji. Deskorolki kojarzą nam się głównie z tradycyjnymi ich wersjami, jednak od jakiegoś czasu na ulicach oraz w parkach można zauważyć nową ich odmianę, czyli fiszki deskorolki te swoją nazwę zawdzięczają kształtom ponieważ z wyglądu kojarzą się właśnie z rybką. Deskorolki te nadają się rewelacyjnie do codziennej jazdy po mieście. Dzięki miękkim trackom oraz odpowiednio wyprofilowanej desce deskorolką można śmiało jeździć i po chodnikach i po skwerach. Doskonale radzą sobie także ze wszelkimi nierównościami na chodniku oraz z wybojami. Kolejną ogromną zaletą tych deskorolek jest to, że są one bardzo szybkie dzięki temu między innymi, że są one bardzo lekkie. Niewielka waga sprawia też, że ich noszenie nie sprawia nam dyskomfortu. Poza tym fiszka jest także niewielkich rozmiarów, więc można ją zmieścić nawet i do plecaka. 

Niewielkie rozmiary, lekkość oraz szybkość z jaką można poruszać się na takiej desce sprawiają, że stanowi ona świetną alternatywę dla rolek czy roweru do codziennego poruszania się po mieście. To jednak nie jedyne jej zalety ponieważ deski te są także bardzo wytrzymałe. Z powodzeniem mogą z nich korzystać także osoby ważące sto kilo. Kolejną zaletą, którą warto uwzględnić zwłaszcza mówiąc o prędkości, jest duża zwrotność fiszki. Na tych deskach skręca się znacznie łatwiej niż na ich tradycyjnych odpowiednikach.