Artykuły

prywatny dom seniora

Nowoczesny dom seniora

Category: Usługi

Moja koleżanka pracuje jako zaopatrzeniowiec medyczny. Zajmuje się po prostu dostarczaniem różnego rodzaju artykułów higienicznych czy też leków. Gdy powiedziała mi po raz pierwszy, że będzie pracowała jako zaopatrzeniowiec to stwierdziłam, że jest to chyba raczej praca dla mężczyzny.

Dostawy do prywatnego domu seniora

prywatny dom senioraW końcu trzeba przecież jeździć większym dostawczym samochodem. I potem jeszcze zanosić gdzieś towar, pewnie niejednokrotnie ciężki. Koleżanka powiedziała mi, że akurat te rzeczy które ona nosi nie są wcale aż tak bardzo ciężkie. Może ilościowo jest ich dużo. Jednak wcale dużo nie ważą i ona sobie z tym świetnie radzie. Tak sobie dobrze radzi sobie z jazdą większym samochodem. W sumie wiem, że jest dobrym kierowcą także dlaczego miałaby nie potrafi jeździć takim samochodem. Koleżanka zaopatruje często domy opieki i często właśnie widzę się z nią gdy zaopatruje ten, który mieści się blisko mojego domu. Jest to prywatny dom opieki, który z zewnątrz wygląda bardzo ładnie, jak jakiś dworek. Koleżanka mówi, że ten bezpieczny prywatny dom seniora także w środku wygląda bardzo ładnie. Gdy pojechała tam po raz pierwszy bardzo się zdziwiła gdy zobaczyła jak jest tam ładnie. Ktoś po prostu zainwestował duże pieniądze w to by ten dom seniora wyglądał w ten sposób. To bardzo dobrze bo taki dom opieki powinien mieć najwyższy standard. W tym domu wnętrze jest niemal jak w domu. Nie przypomina w żadnym razie ośrodka tylko prawdziwy dom. W środku jest dużo drewna i ciepłych kolorów. Personel także nie jest ubrany na biało tylko ma kolorowe stroje służbowe.

To bardzo dobrze bo jednak takie kolorowe wnętrza sprawiają, że od razu poprawia się humor. Za domem jest duży ogród, w którym osoby tam przebywające chętnie odpoczywają. W tym ogrodzie jest podobno mnóstwo pięknych róż.

LEAVE A REPLY