Artykuły

Nowy wygląd na studia – czas na kosmetologię

Category: Usługi

Skończyłam liceum z dość dobrym wynikiem, udało mi się też zdać maturę, i czekały mnie teraz studia w innym mieście. Wybrałam Toruń, ponieważ miał dobrą ofertę dydaktyczną, i to właśnie tam chciałam próbować swoich sił. Oczywiście, zanim się tam wybrałam, to postanowiłam trochę poprawić swój wygląd.

Kosmetologia potrzebna od zaraz

kosmetologiaCiągle coś mi we mnie nie pasowało, i czułam się nieatrakcyjna. Pójdę do nowego towarzystwa, więc fachowa kosmetologia w Toruniu musi mi w jakiś sposób pomóc, bym czuła się lepiej w swoim ciele. Nie wiedziałam jeszcze na co się zdecydować, bo na botox byłam jeszcze za młoda, ale już kilka zmarszczek widziałam koło oczu, i to była moja zmora. Nie mogłam się uśmiechać, bo od razu było je widać. Dowiedziałam się, że kwas hialuronowy ma podobne właściwości, i z czasem sam znika, i dobrze nawilża skórę. To chyba było coś dla mnie właśnie idealnego. Przecież nie chciałam przesadzać, a taki kwas jest dla osób w każdym wieku. No i coś, o czym zawsze marzyłam, ponieważ moje usta były bardzo wąskie i praktycznie niewidoczne, to powiększanie ust było kolejnym zabiegiem, z jakiego chciałam skorzystać. Muszę zrobić dobre wrażenie, a wiadomo, że pełne usta bardzo podobają się facetom. Planowałam sobie kogoś na tych studiach poznać, bo byłam sama już długo, a moje poprzednie związki to raczej takie przelotne były. Dlatego miałam tyle pomysłów co do zmiany mojego wizerunku. Gdy moja skóra już nie wyglądała pod oczami jak suszona śliwka, to poczułam się trochę pewniej. Samej ze sobą było mi już znacznie lepiej.

No a usta które nabrały w końcu jakiegoś wyglądu, były oszałamiające. Nie mogłam się na nie napatrzeć, więc wszędzie zabierałam ze sobą lusterko. Teraz już niestraszne mi wejście do nowej grupy społecznej i mam nadzieję, że szybko się odnajdę i znajdę nowych przyjaciół.

LEAVE A REPLY