Artykuły

  • Główna
  • Artykuły
  • O tym jak zaprosiłem panią Beatkę z biura podatkowego na lekcje
biuro podatkowe

O tym jak zaprosiłem panią Beatkę z biura podatkowego na lekcje

Category: Praca

Na moich lekcjach z przedsiębiorczości zawsze przyprowadzę jakiegoś pracownika, albo najlepiej szefa. W Bydgoszczy jest wiele firm, które chcąc się wypromować wyślą swojego przedstawiciela na taką pogawędkę.

Biuro podatkowe i lekcje przedsiębiorczości

biuro podatkowe Dlatego teraz znalazłem biuro rachunkowe w Bydgoszczy, które wyśle do moich klas panią Beatkę. Świetna księgowa, choć z niewielkim stażem, bo biuro rachunkowe zatrudnia tę panią dopiero od pół roku. Jest jednak bardzo piękną i młodą osobą, co chłopcom pozwoli się na skupienie, a dziewczętom na zidentyfikowanie. Dzisiaj biuro podatkowe w Bydgoszczy wśród młodych ludzi kojarzy się z czymś nudnym, a ja chciałbym pokazać, że biuro rachunkowe może być całkiem ekscytującym miejscem. No ja akurat nic nie będę pokazywał, zajmie się tym zaproszona pani. Z tego co się dowiedziałem biuro rachunkowe chcę tę panią później przenieść na stanowisko rzecznika prasowego, panią od marketingu, kontaktu z klientami. Ta pani ma zostać twarzą firmy, dlatego się bardzo z tego powodu cieszę, że taka znakomita osoba będzie u nas gościć. Jednak trzeba oddać honor i pokłon, bo te biuro rachunkowe zatrudnia tylko osoby z wyższym kierunkowym wykształceniem i to nie ze wszystkich uczelni. Przyznam się, że doradztwo podatkowe wyuczone na uczelni prywatnej, zawsze będzie dla mnie jako dla klienta mniej wiarygodne. Taka prawda. Wiem, przesadzam, ale już tak zostałem wychowany i to mi się podoba, że biuro rachunkowe w Bydgoszczy podziela moje zdanie. Właśnie ta pani, którą od pół roku zatrudnia biuro rachunkowe i skończyła prestiżową państwową uczelnię, dlatego jest doskonale przygotowana do pracy w swoim zawodzie.

I właśnie dlatego wiem, że świetnie wypadnie na moich zajęciach przedsiębiorczości. Doradztwo podatkowe będzie modne. Uczniowie będą bardzo zadowoleni.

LEAVE A REPLY