Artykuły

odbiór gruzu

Odbiór gruzu i ważna znajomość

Category: Praca

Jestem Igor. Za dwa miesiące biorę ślub. Prowadzę firmę w miejscowości Kraków już od sześciu lat. Zacząłem zaraz po studiach i jestem z niej bardzo dumny. Z roku na rok mam więcej klientów i więcej samochodów.

Profesjonalny odbiór gruzu w Krakowie jest potrzebny

odbiór gruzuMoja narzeczona jest córką właściciela firmy budowlanej. Dzięki mojej pracy się poznaliśmy. Dostałem zlecenie do wywozu gruzu i śmieci. Zlecenie było jednorazowe. Miałem pojechać na budowę osiedla bardzo drogiego w centrum miasta. Dzwoniła do mnie pani Agnieszka. Pojechałem na miejsce. Podpisałem umowę. Wywóz gruzu oferowałem od początku prowadzenia działalności. Zawsze starałem się wykonywać swoja prace jak najlepiej. Wywóz śmieci był wykonywany przy użyciu odpowiednich aut. Miałem szkolenie jak powinien wyglądać prawidłowy odbiór śmieci. Na szkoleniu uczyli nas, że najważniejsze jest bezpieczeństwo. Niektóre śmieci mogą być szkodliwe dla środowiska. Zawsze musimy mieć informacje jakie śmieci będziemy odbierać żeby się do tego prawidłowo przygotować. Profesjonalny odbiór gruzu w Krakowie musi być wykonywany kilka razy w trakcie budowy czy remontu. Zazwyczaj jest sporo materiałów, które zostają i nie można ich wyrzucić do śmieci komunalnych. Wówczas klienci korzystają z moich usług. Kraków jest miejscowością, która się rozwija. Wiele firm buduje różne budynki i poremontowy odbiór kwitnie. Pani Agnieszka dzwoniła do mnie bo firma, z którą mieli umowę nie wywiązała się ze zlecenia. Pani Agnieszka wpadła mi w oko i postanowiłem umówić się z nią na kawę.

Na początku nie była zainteresowana moja propozycja ale ostatecznie udało mi się ja przekonać po kilku naszych spotkaniach. Podpisaliśmy umowę i moja firma gwarantowała firmie budowlanej profesjonalną obsługę przy każdej budowie czy remoncie. Teraz szykujemy się do ślubu. Wszystko dzięki pracy.

LEAVE A REPLY