Artykuły

  • Główna
  • Artykuły
  • Odpoczynek z przyjaciółką przy niedrogich kominkach nowoczesnych

Odpoczynek z przyjaciółką przy niedrogich kominkach nowoczesnych

Category: Wnętrza

Jak to się mówi, że gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta? Tak było w moim przypadku, tylko, że to trochę inaczej wyglądało. Moja przyjaciółka miała zarezerwowany luksusowy hotel nad morzem wraz ze swoim mężem.

Kominki nowoczesne w luksusowym hotelu

kominki nowoczesneTak się stało, że pokłócili się mocno i mąż powiedział, że nigdzie z nią nie pojedzie. Dlatego ona nie chciała, żeby oferta się zmarnowała i powiedziała, że chętnie zabierze mnie. Ucieszyłam się, bo w sumie odpoczynek mi się przyda. Gdy weszłyśmy do hotelu moją uwagę zwróciły piękne nowoczesne kominki, które wyglądały zaskakująco, bo wcześniej jeszcze czegoś takiego nie widziałam.Wszystko tam było bardzo luksusowe i profesjonalna obsługa wskazała nam nasz pokój. Najpierw jednak się zameldowałyśmy i poszłyśmy coś przekąsić. Były tam krzesła do jadalni chyba większe ode mnie. Takie zabytkowe i pachnące takim prawdziwym drewnem, a nie jakimiś okleinami. Widać było, że to całkiem masywne meble. Tak samo jak stoły do jadalni były bardzo ładne. Zastanawiałam się, ile nocleg tutaj w ogóle musiał kosztować, ale przyjaciółka nie chciała mi tego mówić. Te wszystkie meble i niedrogie kominki nowoczesne to musiały naprawdę sporo kosztować. Ten hotel miał chyba z pięć gwiazdek. Najadłam się tyloma pysznościami, że nie mogłam się ruszać. Jadalnia i kuchnia były znakomite. Potem odłożyłyśmy rzeczy i wybrałyśmy się na basen hotelowy. Trzeba było spalić kalorie. Następnie ładnie się ubrałyśmy i ruszyłyśmy zasmakować trochę nocnego życia. Moja przyjaciółka mówiła, że nawet lepiej, że jest tu ze mną, a nie z mężem, bo przynajmniej nie marudzę i też lubię dużo chodzić po mieście.

Podobno jej mąż to tylko by w restauracjach przesiadywał i nic nie robił. Więc się dobrałyśmy i bawiłyśmy podczas tego wyjazdu znakomicie, jak dwie nastolatki wypuszczone dopiero co z domu rodzinnego.

LEAVE A REPLY