Artykuły

Opinie o DJ-u na wesele!

Cześć, mam pewien problem i będę potrzebował dzisiaj waszej opinii. Mam na imię Robert i za 7 miesięcy odbędzie się moje wesele, w związku z tym na moją głowę spadło wiele nowych obowiązków, a jednym z nich jest znalezienie dobrego DJ-a.

Dj na wesele jest mi potrzebny

dj wesele Niestety okazuje się, że wcale nie jest to takie łatwe, bowiem DJ-ów jest sporo, ale niestety zajętych terminów jeszcze więcej. Nie ukrywam, że zależy mi na tym, żeby był to człowiek, który zna się na swojej robocie, a jak się możecie domyślić, na siedem miesięcy przed weselem wszyscy najlepsi są już zajęci. Dlatego też moi kochani potrzebny mi sprawdzony DJ na wesele z Bydgoszczy! Pomocy, bardzo chciałbym zasięgnąć waszej opinii. Chciałbym, żebyście podpowiedzieli mi gdzie na terenie miasta Inowrocław skontaktuje się z kimś, kto zna się na rzeczy. Kurczę wczoraj odwiedziłem Bydgoszcz by sprawdzić właśnie jednego ale niestety totalna klapa, facet grał tylko muzykę disco, a mi zależy na naprawdę dobrych piosenkach. Chciałbym, żeby moje wesele miało swój wyjątkowy klimat. Obiecuję, że odwiedzę każdego DJ-a którego mi polecicie, naprawdę. Jutro na przykład będę odwiedzał Toruń może tam mi się poszczęści. Niemniej jednak, nie zakończę poszukiwań w tym miesiącu, będę walczył o naprawdę najlepszego DJ-a . Jestem ciekawy jak moja przyszła żona poradzi sobie z poszukiwaniem fotografa. Podobno znalezienie jakiegoś z wolnym terminem, jest trudniejsze niż zamówienie zespołu. Trochę zamieszania mamy z tym ślubem, ale mimo wszystko cieszę się na to wszystko, w końcu to będzie jedyny taki dzień w naszym życiu.

Niech będzie więc najwspanialszy, wyjątkowy i zgodny ze wszystkimi naszymi oczekiwaniami. Dobra, moi drodzy to tyle ode mnie. Jeśli chodzi wam jakiś dobry DJ po głowie koniecznie dajcie znać. Na razie, trzymajcie się

LEAVE A REPLY