Artykuły

  • Główna
  • Artykuły
  • Organizator wesela dostaje zlecenie od pary młodej na dobrego fotografa
dobry fotograf

Organizator wesela dostaje zlecenie od pary młodej na dobrego fotografa

Moja żona ma różne pomysły, ale ten na który wpadła parę lat temu odmienił nasze życie. Namówiła mnie, ażebym zajął się organizacją wesel, bo podobno mam doskonałe preferencje i idealnie się do tego nadaje.

Dobry fotograf na sesję ślubną

dobry fotograf No to mnie namówiła. Założyłem działalność i nawet to nie był zły pomysł, bo jak na faceta to świetnie sobie radzę i nawet dużo par się do mnie zgłasza. Moja firma jest zarejestrowana w Bydgoszczy, gdzie świadczę swoje usługi, ale często też jeżdżę do Torunia czy Grudziądza. Ostatnio miałem spotkanie z parą młodą, która szykowała się do zaślubin, ale nie mieli czasu, żeby zająć się organizacją dlatego się do mnie zgłosili. No i świetnie trafili, bo zorganizuje im takie wesele, że goście na pewno je zapamiętają. Na spotkaniu zaoferowałem im samochód do ślubu, który będzie idealnie dopasowany do klimatu. Wesele ma być w stylu lat pięćdziesiątych, dlatego idealnie dopasowane auto do ślubu jest niezbędnym elementem. Zacząłem się zastanawiać, czy mój tani i dobry fotograf z Bydgoszczy, z którym współpracuję będzie wolny w tym terminie, ponieważ musi być koniecznie wykonana sesja zdjęciowa przed ślubem. Młodych zainteresowała fotobudka, ponieważ byli już na weselu, gdzie taka fotobudka stała i też taką chcą. Żaden problem. Klient nasz pan to wszystko da się załatwić. Powiedziałem, że muszę tylko sprawdzić czy mój dobry fotograf jest wolny w tym terminie, żeby mogła odbyć się sesja zdjęciowa. Jak się okaże, że jest zajęty to mam jeszcze w zanadrzu jednego kolesia z Torunia, który jest równie dobry i pewnie chętnie się zgodzi na współpracę.

No, sesja zdjęciowa to obowiązek i bez tego nie ruszymy. Auto do ślubu już mam wybrane nawet. Rocznik pięćdziesiąty ósmy, koszt trochę wysoki, ale warto zainwestować. Wesele zorganizuję z taką pompą, że szok.

LEAVE A REPLY