Artykuły

Organizuję sylwestra i szukam noclegu w Zakopanem

Category: Sport i rekreacja

Co roku sylwestra spędzamy w tym samym gronie. Nasza paczka zna się od podstawówki i od zawsze świetnie się dogadujemy. W tym roku zorganizowanie sylwestra dla nas wszystkich przypadło na mnie i chciałem znaleźć coś ekstra.

Zarezerwowałem noclegi w Zakopanem dla całej naszej ekipy

noclegi w ZakopanemPozostali to zazwyczaj rezerwowali jakiś lokal albo organizowali domówki. Ja chciałem być oryginalny i nic z tych rzeczy nie wchodziło w grę. Od jakiegoś czasu marzył mi się sylwester w górach i to właśnie ten projekt postanowiłem zrealizować w tym roku. Nie miałem pojęcia ile kosztują noclegi w Zakopanem i postanowiłem najpierw zapoznać się z ofertami. Sylwester w górach jest dość modny i organizacja przebiega kompleksowo. Organizator to zapewnia wszystko. Nawet szampana. Wybrałem takie oferty na noclegi w Zakopanem, które były najtańsze i miały pełną ofertę na zabawę sylwestrową. Przy najbliższym spotkaniu wszystkich znajomych poinformowałem o swoim wyborze i zauważyłem zaskoczenie. Nikt się nie spodziewał, że na tak genialny pomysł wpadnę. Spodziewali się bardziej jakieś imprezy w mieście. Naturalnie każdy był zachwycony a moja propozycja spodobała się bardzo. Rozmawialiśmy jeszcze sporo na temat organizacji, ponieważ jest to pierwszy taki wyjazd. Wcześniej zawsze zostawaliśmy na miejscu i musimy się odpowiednio przygotować. Zapłaciliśmy też z góry za rezerwację i byliśmy spokojni, że mamy zaklepane miejsce. Marcin kupi jeszcze fajerwerki dla każdego i zimne ognie. Szampana dostaniemy na miejscu od organizatora.

Podróż była bardzo przyjemna a sama impreza udała się doskonale. Wszyscy świetnie się bawiliśmy i wiem, że ciężko będzie komuś przebić mój pomysł. To był najlepszy sylwester na jakim kiedykolwiek byliśmy. Jestem z siebie zadowolony.