Artykuły

Osobówki dla każdego

Category: Motoryzacja

Samochody osobowe przeznaczone na wynajem zamieszczaliśmy na naszej stronie internetowej razem ze wspólnikiem. Stwierdziliśmy, że to właśnie poprzez internet klienci zamawiają najczęściej samochody i chcą otrzymać komplet informacji, które będą im przydatne podczas podejmowania ostatecznej decyzji o wynajmie.

Decyzja o wynajmie auta

wynajem samochodów osobowych

Wynajem samochodów osobowych powinien więc przebiegać jak najlepiej i najprościej dla klienta. Zdecydowaliśmy się również na zlecenie zaprogramowania specjalnej aplikacji mobilnej, która pozwoli na wynajęcie samochodu poprzez kliknięcie palcem w telefonie komórkowym. Dzięki czemu docieramy do tych klientów, którzy ciągle znajdują się w podróży i nie mają czasu włączyć nawet komputera, czy zadzwonić do firmy, która wynajmie dla nich samochód. Wynajem samochodów osobowych, który świadczyliśmy dla naszych klientów był jak najbardziej profesjonalny. Mieliśmy tak dopracowane systemy informatyczne, że każdy radził sobie z nimi doskonale. Były co najważniejsze stabilne, dzięki czemu klient włączając naszą aplikację na swoim telefonie komórkowym możemy w kilka chwil wybrać upragniony przez siebie model samochodu, który chcecie wynająć i dosłownie po kilku kliknięciach generuje się umowa, która musi być jedynie podpisana i zeskanowana, odsyłając do nas po tych. Po wstępnych formalnościach zaczęliśmy przygotowywać samochód dla klienta u nas w firmie i tylko czekaliśmy na niego, aż przyjedzie i podpisze się na oryginale dokumentu, a także weźmie samochód i pojedzie gdziekolwiek tam, gdzie chce.

Nie posiadaliśmy wbudowanych nadajników GPS do samochodu z tego względu, że ufaliśmy swoim klientom i wiedzieliśmy, że wykorzystują pojazdy w odpowiedni sposób. Biznes przebiegał w jak najlepszych warunkach i z dnia na dzień poszerzaliśmy swoje usługi o np. samochody dostawcze, czy ciężarowe.