Artykuły

pościel dziecięca

Otwieram swój sklep z pościelą dziecięcą

Category: Sklep

Mam na imię Paulina Gaj. Mam trzydzieści jeden lat i chce dokonać zmiany w moim życiu. Pracuje na kasie. Mam doświadczenie w handlu i chciałabym otworzyć swoja działalność. Myślałam, żeby zając się sprzedażą pościeli. Każdy z nas takiej używa w domu. Produkty te będą zawsze potrzebne w naszych domach.

Pościel dziecięca musi spełniać wymogi unijne

pościel dziecięcaZwolniłam się z pracy. Mam zaoszczędzone pieniądze na ten cel. lokal wynajęłam, na razie nie stać mnie na kupno. Pan wynajął mi lokal w przystępnej cenie. Będzie mnie stać żeby go odnowić i wyposażyć. Nawiązałam już współprace z producentem, który zajmuje się szyciem pościeli w okolicy naszej miejscowości. Producent podpisał ze mną umowę. Dzięki temu dostałam zniżkę na pierwsze zamówienie. Zamówiłam pościel dla dzieci 140×200 i większe rozmiary. Zamówiłam także pościel dla dorosłych. Pościel dziecięca ma bardzo wiele wzorów. Dzieci z rodzicami będą miały w czym wybierać. W mojej ofercie będzie również pościel niemowlęca do łóżeczka. Producent pościeli, z którym podpisałam umowę słynie z bardzo dobrej renomy w okolicy. Jego pościele są bardzo dobrej jakości. Do produkcji używa najlepszych materiałów. Pościel farbowana jest w sposób bezpieczny. Bezpieczna pościel dziecięca spełnia wymagania unijne. Do oferty poza pościelą wprowadziłam ochraniacz do łóżeczka. Kto wie może kiedyś rozszerzę swoją działalność jakieś ręczniki czy inne rzeczy domowe. Ze sklepem ruszyłam miesiąc temu. Przez ten czas najlepiej sprzedaje się pościel dla dzieci 140×220. Dzieciaki szaleją i naciągają rodziców ponieważ udało mi się zdobyć pościel, która ma nadruk z ulubionymi postaciami z kreskówek.

Ceny w moim sklepie są przystępne. Nie zamierzam naciągać moich klientów chcę żeby każdy wyszedł zadowolony z mojego sklepu i żeby do mnie często wracał na nowe zakupy.

LEAVE A REPLY