Artykuły

Piękne sale weselne w Łodzi

Mój brat niedawno brał ślub. Spodziewaliśmy się wielu gości musieliśmy więc znaleźć odpowiednie miejsce na organizację imprezy. Mamy dużą rodzinę, która zjedzie się w całej Polski. Oprócz zorganizowania noclegów potrzebowaliśmy również dobrego miejsca na przyjęcie po uroczystości. Postanowiłam pomóc bratu w jego znalezieniu.

Popularne sale weselne w Łodzi

sala weselna łódźRazem z Iwoną, przyszła panną młodą, zajęłyśmy się załatwieniem kwiaciarni, która przystroi kościół, zamówieniem tortu na przyjęcie i kupnem sukni ślubnej. Dodatkowo rozglądałyśmy się za miejscem na organizację wesela. Młodzi nie chcieli robić przyjęcia w restauracji, doszli do wniosku, że będzie tam za ciasno z powodu dużej ilości gości. Postanowili zorganizować wszystko w Sali weselnej. Jeśli tym czego szukamy jest sala weselna Łódź jest miejscem, gdzie znajdziemy ją bez problemu. Zarówno w mieście jak i jego najbliższych okolicach działa ich wiele. Zdecydowaliśmy się na sale weselną na obrzeżach miasta. Obiekt był malowniczo położony w pobliżu lasu. Po wcześniejszej degustacji ułożyłyśmy menu weselne. Porcje były dość duże, a samo jedzenie bardzo smaczne. Sala miała w swojej ofercie również alkohol, nie trzeba go było kupować we własnym zakresie. Jeśli chodzi o ceny za talerzyk nie były wygórowane. Ceny w salach weselnych są niższe niż w restauracjach. Młodzi wydali na wynajem sali, posiłki i alkohol nawet nieco mniej niż zakładali. Był tam też duży parkiet, goście będą mieli gdzie tańczyć.

Wszyscy świetnie się bawiliśmy. Kościół był pięknie przystrojony kwiatami. Suknia panny młodej była prześliczna. Rodzina była zadowolona ze spotkania. Niektórych nie widzieliśmy od bardzo dawna. Przyjęcie było udane. Jedzenie wszystkim smakowało, a wodzirej miał w programie dużo gier i zabaw również dla dzieci.