Artykuły

Plan dnia z dietą Herbalife

Category: Uroda

 

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że można odchudzać się przy pomocą koktajli, a więc połączyć przyjemne z pożytecznym, bo przecież takie napoje są po prostu pyszne. Są osoby, które zastanawiają się nad skorzystaniem z diety polegającej właśnie na regularnym piciu koktajli. Są one dostarczane przez firmy cateringowe każdego dnia.

Dietetyczne śniadanie, obiad i kolacja

koktajl herbalifeTrzeba jednak wiedzieć, jak to wszystko wygląda w praktyce i dlaczego warto stosować taką dietę. Najpierw dzień należy zacząć oczywiście od śniadania. Na śniadanie pije się zdrowy koktajl na bazie mleka. Łączna liczba kalorii w takim koktajlu to 220. W ten sposób można dostarczyć swojemu organizmowi energii na cały dzień. Oprócz tego przyjmowanie błonnika zapewni uczucie sytości oraz wspomoże detoksykację organizmu. Taki koktajl herbalife jest przekąską, którą pije się dwa razy dziennie. Należy pić koktajl między głównymi posiłkami. Dostarczy on wtedy od 100 do 200 kcal. Można zastosować przekąskę z gamy produktów Herbalife albo po prostu zjeść 2 owoce, warzywa czy też wypić szklankę soku. Kolejnym punktem diety jest oczywiście obiad, czyli główny posiłek dnia, o który trzeba w szczególności zadbać. W czasie obiadu można spokojnie poszaleć, bo jest to posiłek, w czasie którego przyjmuje się od 400 do 600 kalorii. Najważniejszymi składnikami takiego posiłku są ryby, białe mięso, a do tego dużo warzyw. Najlepiej spożywać produkty, które zostały przygotowane na grillu albo pochodzą z pieca czy z parowaru.

Lepiej unikać potraw smażonych, by odchudzanie było skuteczniejsze. Na kolację przeznaczony jest kolejny koktajl, który dostarcza 220 kcal. Taki napój nie będzie obciążał żołądka w czasie odpoczynku, snu. Koktajl można dodatkowo urozmaicić np. świeżymi owocami. Jak widać, dieta jest bardzo ciekawa i zróżnicowana.