Artykuły

Pomiar czasu na zawodach pływackich

Category: Sport i rekreacja

Mam bardzo zdolną córeczkę. Jestem z niej naprawdę dumna. Nigdy nie myślałam, że któreś z moich dzieci będzie fascynowało się sportem, ale jednak tak się stało. Co więcej, Matylda osiąga całkiem niezłe wyniki w pływaniu.

Pomiar czasu i podium

pomiar czasuOstatnio była na zawodach i miała trzeci czas w swojej kategorii wiekowej. Ja bym w życiu nie pomyślała, że będę miała taką sportsmenkę w rodzinie. Pomiar czasu na tych zawodach ewidentnie pokazał, że stanie ona na podium. Łzy wzruszenia ciekły mi po policzkach, kiedy Matylda odbierała swoją nagrodę. Była ona skromna, bo to małe zawody, ale i tak byłam niesłychanie dumna, bo ja to nigdy nie miałam zdolności do sportu. Cieszę się bardzo, że moje dziecko dba o to, aby się ruszać. Będzie miało dzięki temu świetną kondycję i na pewno będzie zdrowe. To ważne sprawy. Gdy zobaczyłam córkę w akcji i patrzyłam jak działa ten pomiar czasu, jak odlicza kolejne sekundy, pomyślałam sobie, że teraz tym bardziej będę dbać o to, aby zapewnić mojej pociesze możliwość rozwijania się w tej kategorii. Chcę, aby jeszcze dodatkowo chodziła na basen, bo do tej pory przygotowywała się tylko w szkole podczas wuefu i ewentualnie na jednych dodatkowych zajęciach w tygodniu. Jeśli ma być jeszcze lepsza w tym, co robi, musi się temu poświęcić bez reszty. Zapytałam ją czy chce mieć następnym razem najlepszy czas i powiedziała, że tak. Dołożę więc wszelkich starań, aby tak było. Oczywiście, nie jestem matką, która będzie wymagała od dziecka perfekcyjnych osiągnięć, ale jeśli córka będzie chciała, to pomogę jej w osiąganiu sukcesów w tym, co kocha.

Myślę, że warto mieć takie zdrowe hobby w życiu. Dobrze jest też osiągać sukcesy, bo to zwiększa pewność siebie. To ważne, aby mieć wysokie poczucie własnej wartości, bo wtedy sam człowiek wie, na co go stać.

Więcej na www.czasnachip.pl

LEAVE A REPLY